Legalni bukmacherzy w trosce o początkujących

[REKLAMA]

Nie będziemy nikogo oszukiwać – zakłady bukmacherskie dla początkujących nie są łatwym tematem. Potrzeba sporo cierpliwości i wytrwałości, żeby czuć się w tej zabawie swobodnie. Doświadczenie i nabycie odpowiedniej wiedzy oczywiście nie są równoznaczne z nieustannym sukcesem. Choćbyś stanął na głowie, nikt nie jest w stanie Ci obiecać ciągłych wygranych, o czym należy pamiętać. Można jednak nieco ułatwić sobie funkcjonowanie w bukmacherskim świecie, korzystając z pomocy legalnych bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie dla początkujących – rola bukmachera

Legalni bukmacherzy dostarczają Ci możliwości obstawiania, ale ich praca na tym się nie kończy. Całkiem niedawno, przed wejściem w życie postanowień nowelizacji ustawy o grach hazardowych, polscy gracze masowo korzystali z usług operatorów zagranicznych, bez licencji. Często ich oferta nie była skrojona pod polskiego kibica, a sama wiarygodność bukmachera budziła zastrzeżenia. Teraz jest inaczej – legalni bukmacherzy robią wszystko, aby ich klienci nie mieli na co narzekać.

Nowy gracz, kiedy już pomyślnie przejdzie proces rejestracji i zyska dostęp do swojego konta, wydawałoby się, że zabierze się od razu za grę, jednak często wcale nie skacze z radości tylko zastanawia się… co zrobić. I tutaj z pomocą przychodzi bukmacher, który udostępnia szereg narzędzi wprowadzających klienta w temat obstawiania.

Legalni bukmacherzy dla graczy: narzędzia

Materiały pomocnicze, dostępne na stronie bukmachera. Każdy bukmacher dysponuje wsparciem merytorycznym dla początkujących, może ono przyjąć formę samouczka, tutorialu czy FAQ. Takie materiały są spójną bazą podstawowych informacji na temat zakładów bukmacherskich, zawierają najważniejsze definicje i często towarzyszy im atrakcyjna oprawa graficzna oraz czytelne przykłady.

legalni-bukmacherzy-pomoc.png

Centrum Obsługi Klienta. To miejsce dla każdego zagubionego klienta, na które składają się zazwyczaj: czat online (najbardziej lubiana forma kontaktu z konsultantami bukmachera ze względu na szybkość uzyskania odpowiedzi), infolinia, e-mail. To, z której opcji skorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie, jednak niezależnie od wyboru, nawiążesz kontakt z pracownikiem operatora, który będzie do Twojej dyspozycji. Będziesz mógł szczegółowo opisać swój problem albo zadać nurtujące pytanie. Kto pytanie nie błądzi – stare powiedzenie, a jakie prawdziwe, również w bukmacherce. Pamiętaj, nie ma głupich pytań, a legalni bukmacherzy są od tego, aby Ci pomóc w razie potrzeby.

legalni-bukmacherzy-czat.png

Warto wspomnieć o tym, że legalnych bukmacherów w kwestii obsługi klienta wspiera portal Zagranie.com, który stworzył Centrum Pomocy Zapytaj Buka. To baza wiedzy na temat bukmacherki połączona z systemem zadawania pytań, na które odpowiadają eksperci.

Regulaminy. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego regulamin wyróżniamy jako narzędzie, co tam może być pomocnego? No właśnie, sporo osób nie docenia dokumentów z zasadami danej akcji, jednak to tam kryje się naprawdę sporo przydatnych informacji. Akcje legalnych bukmacherów reklamowane są pojedynczymi hasłami, które dla początkujących są kompletnie niejasne i nic w tym dziwnego! I tutaj właśnie pojawia się regulamin, w którym bukmacher rozkłada daną akcję na części pierwsze, pisze pełnymi zdaniami i używa zrozumiałego słownictwa. Często uważne przeczytanie zasad może okazać się bardzo pomocne.

Blog. Bardzo przydatne narzędzie, którym niestety nie każdy bukmacher może się pochwalić. Weźmy pod lupę jednego z legalnych bukmacherów, Milenium. Oprócz tego, że udostępnia klientom wyżej wspomniane pomoce, prowadzi także bloga, na którym można znaleźć między innymi analizy spotkań, wypowiedzi ekspertów czy poradniki.

legalni-bukmacherzy-blog.png

Narzędzia samokontroli. Zapisy nowej ustawy hazardowej narzucają na bukmacherów obowiązek respektowania i propagowania zasad odpowiedzialnej gry, dzięki czemu zakłady bukmacherskie mają być bezpieczną aktywnością. O czym mowa? Na przykład o zegarze wyświetlanym na stronie, który pozwala graczowi kontrolować czas spędzany na stronie. Na przykład o limitach stawek, dzięki którym klient ma pewność, że pod wpływem emocji nie zainwestuje zbyt dużej kwoty. Na przykład o opcji zamknięcia konta w chwili uświadomienia sobie nadmiernego zaangażowania w grę. Powyższe narzędzia daje do dyspozycji użytkownikom najstarszy bukmacher w Polsce – Totolotek.

Jak widać, legalni bukmacherzy nie tylko dostarczają usług, ale też robią coś więcej – dbają o klientów, zwracając ich uwagę na odpowiedzialne podejście do gry. Warto wspomnieć, że traktowanie obstawiania z dystansem jest tak ważne, ponieważ gry hazardowe niosą ze sobą ryzyko. W legalnych zakładach bukmacherskich mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *