Woda źródlana w domu i biurze – bez przerw w dostawie

[REKLAMA]

Woda jest konieczna do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Bierze udział w wielu procesach zachodzących w organizmie, który w jasny sposób sygnalizuje, gdy dochodzi do odwodnienia. Aby zapobiegać niedoborom wody, warto zadbać o systematyczną dostawę wody źródlanej.

Woda – podstawowy składnik tkanek i komórek

Woda jest elementarnym składnikiem tkanek i komórek. Wpływa na kondycję skóry, zwiększając jej elastyczność i jędrność. Spowalnia procesy starzenia się organizmu. Nawilża nie tylko skórę, ale również gałki oczne. Stanowi dobrą amortyzację dla stawów. Wpływa na zdolność myślenia, poprawia koncentrację. Odpowiada za regulację temperatury ciała. Zaleca się wypijanie około ośmiu szklanek wody dziennie. Dozowanie powinno być rozłożone na cały dzień. Jeśli temperatury za oknem są wysokie lub podejmujesz duży wysiłek fizyczny, należy pić tyle, aby nie dopuścić do pojawienia się uczucia pragnienia, co bywa trudne. Jeśli pragnienie już wystąpi, należy je jak najszybciej zaspokoić. Najskuteczniejsze jest picie wody w małej ilości, ale systematycznie. Jednorazowe wypicie dużej ilości napoju nie nawodni organizmu we właściwy sposób.

 

Dlaczego dystrybutor do wody w domu to dobry pomysł?

Woda jest najlepszym napojem dla zachowania zdrowia i równowagi w organizmie. Nie zawiera cukru tak jak soki owocowe ani szkodliwych substancji chemicznych tak jak kolorowe napoje gazowane. Niestety przyzwyczajenie do cukru często zwycięża, dlatego istotne jest wykształcenie nawyku sięgania po wodę. Najłatwiej go rozwinąć, gdy woda zawsze jest pod ręką. Można kupować butelkowaną wodę mineralną, ale wtedy trzeba pamiętać o niej podczas zakupów, a na dodatek zgrzewka wody jest ciężka. Znacznie łatwiej zamówić dystrybutor do wody wraz z cyklicznymi dostawami wody. Z propozycjami uwzględniającymi zróżnicowane potrzeby można zapoznać się na następującej stronie: https://getfresh.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor. Wynajmując dystrybutor, otrzymujemy stały dostęp do świeżej wody, którą można wykorzystywać do picia i gotowania.

 

Na potrzeby firmy – woda z dystrybutora

W biurze lub fabryce zawsze musi być dostępna czysta woda pitna, ponieważ jest to uregulowane przepisami BHP. Dystrybutory z wodą nikogo nie dziwią, a najlepiej sprawdzają się te z dostępem do zimnej i ciepłej wody. Jest to opcja opłacalna dla właścicieli i pod każdym względem komfortowa. Dostawa wody jest realizowana na czas zgodnie z umową, a jedyne co trzeba zrobić to uiścić miesięczną opłatę za wynajem dystrybutora i dostawę wody. Pakiety są dostosowywane zarówno do potrzeb kilkuosobowych firm, jak i dużych fabryk.

 

Woda źródlana najlepsza dla zdrowia

Do dystrybutorów dostarcza się wodę źródlaną, ponieważ jest czysta i smaczna, ale nie zawiera też tak dużej dawki minerałów jak woda wysokozmineralizowana, którą należy pić, ale w ograniczonej ilości. Wodę źródlaną można pić do woli, systematycznie uzupełniając jej straty w organizmie. Idealnie sprawdza się jako woda na herbatę lub kawę, ale można również przygotowywać z niej zupę lub gotować w niej makaron i inne produkty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *