Chcesz zacząć grać u bukmachera? Koniecznie sprawdź bonusy bukmacherskie

[REKLAMA]

Bukmacherzy udostępniają każdego dnia setki, a nawet tysiące zakładów, dzięki którym możemy nie tylko jeszcze bardziej emocjonować się sportową rywalizacją, ale również wzbogacić. Co więcej, dla nowych graczy przygotowane są specjalne powitalne bonusy bukmacherskie.

1. Graj u legalnych bukmacherów

2. Co czeka nowego gracza?

3. Gdzie szukać bonusów bukmacherskich?

Bez względu na to czy interesujemy się piłką nożną, koszykówką, czy może krykietem, u bukmacherów możemy wybierać spośród wielu dostępnych do obstawiania dyscyplin. Możemy grać na naprawdę duże pieniądze lub stawiać małe kwoty, aby jedynie nadać smaczku oglądanej rozgrywce. Dla początkujących graczy mamy kilka rad.

Graj u legalnych bukmacherów

Przepisy dotyczące hazardu w Polsce są bardzo restrykcyjne, dlatego warto grać jedynie u legalnych bukmacherów, którzy oferują jasne zasady obstawiania. Oczywiście aby móc wnosić zakłady, trzeba być osobą pełnoletnią. W przypadku mających pozwolenia na działalność w Polsce firm, dużo prościej jest również o dokonanie wpłat czy wypłat, ponieważ cała transakcja zamyka się w kilka minut.

Co czeka na nowego gracza?

Zakłady bukmacherskie silnie zabiegają o nowych graczy, dlatego kiedy pierwszy raz rejestrujemy się u danego bukmachera, możemy liczyć na powitalne bonusy bukmacherskie. Na czym one polegają? Przede wszystkim mają pozwolić się graczom wdrożyć w system obstawiania, a także poznać dostępne typy zakładów. Początkujący gracze nierzadko obawiają się stracić swoje pieniądze już na samym początku, więc z rezerwą podchodzą do oferty bukmachera. Pomocne w takich wypadkach są promocje, dzięki którym nowy gracz nie traci na pierwszych przegranych zakładach. Mowa tu m.in. o zakładach bez ryzyka, które polegają na tym, że w sytuacji, kiedy nasze przewidywania okażą się nietrafione, nie tracimy pieniędzy z konta. Inną formą zachęcenia nowego gracza do odważniejszych ruchów jest dodatkowa suma na koncie, np. podwojenie wpłaty. Są to środki przeznaczone na grę (nie możemy ich od razu wypłacić), dlatego tym chętniej podejmujemy ryzyko, zwłaszcza jeśli kusi wysoka wygrana.

Gdzie szukać bonusów bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie niemal non stop proponują ciekawe promocje dla nowych graczy, dlatego warto na bieżąco śledzić oferty. Przykładem może być Betfan bonus na start. Sprawdź na jaką wysokość zakładu bez ryzyka możesz liczyć i co ten bukmacher może dorzucić do twojego konta. Promocje pojawiają się niemal każdego miesiąca, więc dobrze pilnować ciekawych okazji. Bonusy nie są też domeną wyłącznie nowych graczy. Dla już obecnych również pojawiają się szanse na zakład bez ryzyka czy większa wygrana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *