Czego pragną kobiety, czyli najgorętszy męski striptiz i taniec erotyczny.

[REKLAMA]

Twoja uroczystość zbliża się wielkimi krokami. Chciałabyś zrobić sobie i swoim koleżankom wyjątkowy prezent? Marzy Ci się szarmancki, czuły, a jednocześnie odważny, zdecydowany i silny mężczyzna? Masz ochotę obejrzeć wyjątkowy i ekscytujący występ prawdziwego artysty? Poczuć adrenalinę i nutkę erotyzmu? Proponujemy przyjrzeć się Mateuszowi, który zadba o Twoje cudowne samopoczucie, niezapomniane przeżycia i pełen relaks.

Twoja uroczystość zbliża się wielkimi krokami. Chciałabyś zrobić sobie i swoim koleżankom wyjątkowy prezent? Marzy Ci się szarmancki, czuły,  a jednocześnie odważny, zdecydowany i silny mężczyzna? Masz ochotę obejrzeć wyjątkowy i ekscytujący występ prawdziwego artysty? Poczuć adrenalinę i nutkę erotyzmu? Proponujemy przyjrzeć się Mateuszowi, który zadba o Twoje cudowne samopoczucie, niezapomniane przeżycia i pełen relaks.

O swoich pragnieniach i potrzebach kobiety mówią zdecydowanie za rzadko. Niezależnie od wieku. Nieważne, czy mają 20, 30, 40, czy 50 lat. Ukrywają je i tłamszą, przez co stają się skryte, zgorzkniałe i niechętnie mówią o swoich uczuciach i potrzebach.  Co najważniejsze, one nie potrafią mówić o swoich uczuciach i pragnieniach. Trudno jest mi powiedzieć nawet o tym, czego pragną w łóżku. Czują zażenowanie i skrępowanie. Uważają, że wszystko inne jest ważniejsze od nich: dom, dzieci, praca, mąż itd. Brakuje im odwagi, pewności siebie i motywacji, by się otworzyć. Właśnie szczególnie dla takich kobiet Mateusz występuje, przełamuje ich strach, lęk i zawstydzenie. Pokazuje im, że są piękne, wyjątkowe i niezastąpione. Pomaga im pokonać barierę i przekroczyć granice, o których nigdy dotąd nawet nie myślały. Granice, które wydawały się nieosiągalne i odległe.

Bliżej Mateusza

Każda kobieta w swych najskrytszych snach i pragnieniach marzy o młodym, przystojnym, pewnym siebie, dobrze zbudowanym  i bardzo wysportowanym mężczyźnie. Takim facetem jest niewątpliwie Mateusz – tancerz erotyczny, striptizer oraz tancerz na panieńskie. Mateusz to przede wszystkim ogromny miłośnik tańca i sportu, z którym związany jest od dzieciństwa. Najpierw zupełnie amatorsko, później już profesjonalnie zajął się sportem siłowym. Został trenerem personalnym, który dbał o swoich podopiecznych, motywował i wspierał. Wiele lat ciężkiej pracy, poświęcenia i mnóstwo wyrzeczeń doprowadziły Mateusza do sukcesu. Dzięki swej nienagannej, wysportowanej i pięknie wyrzeźbionej sylwetce, został laureatem wielu prestiżowych nagród. Dziś, piękne ciało, odwaga, determinacja i ciężka praca pozwalają mu na pracę dla najlepszych, m.in. dla Douglasa, czy Aquaspeed. Mateusz zagrał też w wielu teledyskach. Swoją obecnością uświetnił i uatrakcyjnił niejeden już event w Polsce.
Oczywiście to taniec stał się największą pasją i pragnieniem Mateusza. To jemu oddał się cały. Ogromna miłość do tańca sprawiła, że Mateusz może cieszyć oczy miliona kobiet, rozpalać ich zmysły i doprowadzać do obłędu.
Mateusz to prawdziwy profesjonalista, który podczas swych występów od początku do końca trzyma fason, jest szarmancki i delikatny, ale także odważny i nieprzewidywalny. Właśnie za to kochają go kobiety.

Sekret tańca erotycznego

Taniec erotyczny to prawdziwy taniec zmysłów, który skrywa sekret mowy ciała. Powinien być bardzo namiętny, sexi i emocjonalny. Właśnie taki jest każdy występ Mateusza. Każdy jego ruch i zdejmowanie poszczególnych części garderoby wywołuje podniecenie, rozbudza ciekawość i wprowadza w ekstazę. Daje satysfakcję, radość i sprawia, że każda kobieta czuje się wyjątkowa i atrakcyjna. Niewątpliwie towarzyszy temu zawsze delikatny erotyzm z nutką szaleństwa. Podczas występu Mateusz jest tylko Twój i dla Ciebie na 100%. Jest w stanie zadowolić każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę. Każde jego show dopracowane jest do najmniejszego szczegółu. To prawdziwy perfekcjonista. Tu nie ma mowy o sztuczności, braku zaangażowania, czy pomyłce. Niezaplanowana może być tylko rozkoszna improwizacja. J

50 twarzy Mateusza

O Mateuszu spokojnie można powiedzieć, że jest człowiekiem o wielu twarzach. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. By zadowolić, uszczęśliwić i spełnić wszystkie Twoje fantazje, stanie się tym, kogo potrzebujesz i pragniesz. Stanie się spełnieniem Twoich ukrytych pragnień i marzeń. Najczęściej wciela się w gaszącego pożar pożądania strażaka, nieugiętego policjanta, podejrzliwego agenta, a nawet więźnia i lekarza. Chyba każda kobieta oddałaby się w ręce takiego wysportowanego pana doktora???
Oczywiście Mateusz nie ogranicza się wyłącznie do tańca erotycznego. Tak wspaniały mężczyzna może być tym, kim chce. Doskonale sprawdza się również jako chippendales, tańczący striptiz męski w klubach nocnych. Dodatkowo jest członkiem grupy Niegrzeczni.net. Oni naprawdę wiedzą, czego pragną kobiety. Podczas wieczoru panieńskiego Mateusz zaserwować może Ci wystrzałowego drinka jako barman toples lub dostarczyć kwiaty, jako nieziemsko przystojny doręczyciel kwiatów.

Spotkaj się z nim

Mateusz podróżuje tak naprawdę po całej Polsce. Przybędzie wszędzie tam, gdzie poczuje pragnienie, chęć zabawy i piękne kobiety. J Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Gdynia, czy Gdańsk, to tylko niektóre miasta, gdzie występuje Mateusz. Uwielbia kluby, dyskoteki, hotele, a nawet eleganckie sale bankietowe i prywatne domy. Wszędzie rozkręci niezapomnianą imprezę i rozpali kobiece zmysły do czerwoności. Erotyzm, namiętność, ale też dobra zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

http://www.mateusztanczy.pl/stroje/

1 thoughts on “Czego pragną kobiety, czyli najgorętszy męski striptiz i taniec erotyczny.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *