Jak wybrać pakiet telewizji kablowej?

[REKLAMA]

Wybór pakietu telewizji bywa trudny. W grę wchodzi tutaj zwykle kilka czynników. Są nimi cena, liczba kanałów telewizyjnych i ich zakres tematyczny. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy pakietami standardowymi, zaawansowanymi i ekskluzywnymi. Jak wybrać odpowiedni pakiet, by telewizja kablowa spełniała oczekiwania osób, które ją oglądają?

Pakiet standardowy – dla mało wymagających

Telewizja kablowa w standardowym pakiecie to rozwiązanie budżetowe, przeznaczone dla osób, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy za możliwość uzyskania dostępu do tego typu rozrywki. W zwykłych pakietach można odnaleźć podstawowe programy telewizyjne i informacyjne oraz od kilkunastu do kilkudziesięciu kanałów tematycznych. Część z nich jest dostępna w HD. Tego typu pakiety idealnie sprawdzą się wśród osób samotnych i par, które nie mają szczególnych wymagań w tym zakresie i chcą uniknąć płacenia za udostępnienie kanałów, z których nigdy nie będą korzystać.

Pakiety zaawansowane – wysoki komfort oglądania telewizji

Pakiety zaawansowane sprawdzają się doskonale w przypadku większej ilości osób korzystających z telewizji w domu lub w mieszkaniu. Obejmują one od kilkudziesięciu do ponad 100 pozycji, dzięki czemu każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań, znajdzie w nich coś dla siebie. W pakietach zaawansowanych można liczyć na ciekawe pozycje serialowe i filmowe, sportowe, muzyczne, popularnonaukowe, a także na programy dla dzieci, zarówno te z bajkami, jak i przeznaczone dla maluchów, wspomagające ich rozwój w pierwszych latach życia. Pakiety tego typu są idealne dla większych rodzin o kilku pokoleniach. Świetnym przykładem zaawansowanej paczki kanałów jest pakiet Komfort w INEA obejmujący aż 144 kanały telewizyjne, w tym 48 w jakości HD. Warto ją dodatkowo rozbudować o usługę multiroom. Za niewielką opłatą zyska się dzięki temu możliwość oglądania kilku różnych kanałów telewizyjnych na kilku odbiornikach jednocześnie. To spore udogodnienie, które pozwoli uniknąć walk o od pilota psujących tylko atmosferę.

Pakiety ekskluzywne – dla najbardziej wymagających

Telewizja kablowa w pakietach ekskluzywnych przeznaczona jest dla osób, które zawsze chcą mieć dostęp do najszerszego spektrum kanałów telewizyjnych, co pozwala na obejrzenie codziennie programów zgodnych z ich zainteresowaniami. W pakietach ekskluzywnych odnajdzie się np. programy z najnowszymi filmami, które jeszcze niedawno były w kinach lub z premierowymi serialami, najlepsze pozycje sportowe z najważniejszymi wydarzeniami klasy światowej, czy też programy popularnonaukowe o niemal każdej tematyce. Pakiet ekskluzywny daje wysoki komfort oglądania telewizji, ponieważ duża część dostępnych w nim kanałów telewizyjnych udostępniana jest w jakości HD. Co niezwykle istotne, w pierwszych paru miesiącach korzystania z najlepszych pakietów, często nie ponosi się opłat lub są one mocno obniżone, ze względu na oferowane w tym zakresie przez operatorów liczne promocje dla nowych klientów.

1 thoughts on “Jak wybrać pakiet telewizji kablowej?”

  1. Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę czasu spędzamy w domu i poświęcamy akurat na telewizję. Czasem warto się zastanowić czy szeroka oferta kanałów jest nam tak naprawdę potrzebna bo może się okazać że z większości nie będziemy korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *