Grafika na szkle

[REKLAMA]

Osoby starające się nowocześnie i pomysłowo zaaranżować przestrzeń mieszkalną chętnie sięgają po szklane panele. Przy ich użyciu tworzą oryginalne i niepowtarzalne przestrzenie, które zamienią dom w zachwycające miejsce pełne piękna, niezwykłej estetyki i gustowności.

Osoby starające się nowocześnie i pomysłowo zaaranżować przestrzeń mieszkalną chętnie sięgają  po szklane panele. Przy ich użyciu tworzą oryginalne i niepowtarzalne przestrzenie, które zamienią dom w zachwycające miejsce pełne piękna, niezwykłej estetyki i gustowności.

Grafika na szkle wykonywana jest nowoczesną metodą UV, która otwiera szerokie spektrum możliwości dekoracyjnych.  Technologia polega na utrwaleniu farb drukarskich promieniami ultrafioletowymi. Powierzchnią drukowaną może  być drewno, płyta wiórowa, aluminium, karton,  papier, baner, plexi, folia samoprzylepna, PCW, MDF i szkło.  Promieniami UV można nanosić nadruki na gładkich płaszczyznach, ale też na nieregularnych elementach, przez co można zrealizować nawet bardzo niecodzienne zlecenia klientów. Metoda pozwala także nanosić biały atrament, co pozwala na dokonanie poddruku  przed położeniem docelowego koloru. Dzięki temu właściwe barwy są pięknie wyeksponowane i podkreślone, co nie byłoby możliwe na czystej szklanej powierzchni. Na szkle można  także zastosować trzy warstwy nadruku grafika – biały atrament – grafika, co daje obraz widoczny z  dwóch stron płaszczyzny. Samo drukowanie obrazu po lewej stronie szkła zabezpiecza go przed zarysowaniem czy innym uszkodzeniem. Aby maksymalnie ochronić obraz dekory przygotowywane są za pomocą przeznaczonych do tego primerów.

Grafika na szkle jest wyraźna i widoczna w najdrobniejszych szczegółach. Barwy są nasycone, głębokie i intensywne.  Pielęgnacja szklanych obrazów jest niezwykle łatwa i nie wymagająca, dlatego grafika okazuje się nie tylko wysmakowaną dekoracją wnętrza mieszkalnego, ale także dekoracją komfortową w utrzymaniu. Najwyższa jakość odpowiednio hartowanego szkła ze szlifowanymi  krawędziami sprawia, że grafika na szkle jest dekoracją na lata. Druk  jest ekologiczny, bezwonny i nietoksyczny dlatego szklane dekoracje można zastosować w miejscach takich jak przedszkola, hotele, salony fryzjerskie, salony SPA, przychodnie lekarskie czy szpitale.

Grafika na szkle zastosowana w miejscach użyteczności publicznej nadaje im charakteru i wyrazu. Podkreśla elegancki wystrój wnętrza. Staje się  wizytówką firmy, wizytówką jej starań o klienta. Grafika na szkle świetnie sprawdza się w domach mieszkalnych, właściwie we wszystkich ich pomieszczeniach. Kluczem okazuje się odpowiedni wybór motywu. Możecie się Państwo zainspirować przygotowaną przez nas galerią zrealizowanych projektów, lub wskazać nam zupełnie nowy, indywidualny motyw. Jesteśmy w stanie zrealizować niemalże wszystkie designerskie marzenia naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *