Magnesy reklamowe

[REKLAMA]

Magnesy reklamowe są bardzo atrakcyjnym rekwizytem. Można je przyczynić do lodówki, komputera, metalowej szafki czy komputera. Co interesujące są to miejsca zazwyczaj wolne od innych form reklamy, dlatego magnesy tam przymocowane tym bardziej zwracają na siebie uwagę. Magnesy reklamowe nie niszczą płaszczyzny, na której są umocowane, można je stamtąd w każMagnesy reklamowe nie niszczą płaszczyzny, na której są umocowane, można je stamtąd w każdej chwili usunąć i przymocować ponownie w tym samym lub w innym miejscu. magnesy reklamowe używane są także jako wizytówki przytrzymywacze notatek czy puzzle.

Magnesy reklamowe są bardzo atrakcyjnym rekwizytem. Można je przyczynić do lodówki, komputera, metalowej szafki czy komputera. Co interesujące są to miejsca zazwyczaj wolne od innych form reklamy, dlatego magnesy tam przymocowane tym bardziej zwracają na siebie uwagę. Magnesy reklamowe nie niszczą płaszczyzny, na której są umocowane, można je stamtąd w każdej chwili usunąć i przymocować ponownie w tym samym lub w innym miejscu. magnesy reklamowe używane są także jako wizytówki przytrzymywacze notatek czy puzzle.

Są one przyjazną i lubianą przez klientów formą promocji. Lubią je także dzieci i dlatego wiele firm kierujących swoje artykuły do najmłodszych chętnie sięga po magnesy reklamowe. Trwała forma odporna na zniszczenia pozwala się nimi cieszyć na długo. Magnesy reklamowe dzięki niewielkiej formie, żywym kolorom i pogrubionej fakturze skupiają na sobie uwagę bardziej niż np. ulotki, czy broszury, dlatego warto zainteresować się tego typu gadżetami. Są one na tyle skromne w swej formie, że podarowanie ich potencjalnemu klientowi firmy nie będzie przesadą, a na tyle oryginalne, że wręczenie ich będzie miało bardziej lepszy wydźwięk niż wręczenie zwykłej ulotki. Osoba obdarowana będzie się czuła doceniona i ważna dla firmy.  Magnesy reklamowe nie lądują w koszu tak szybko jak ulotki, czy foldery dlatego warto w nie zainwestować dzięki temu promocja naszej firmy okaże się trwała.

Magnesy reklamowe produkujemy w różnorodnych kształtach i rozmiarach, począwszy od najmniejszych kilkucentymetrowych gadżetów na dużych płaszczyznach skończywszy. Jeśli chodzi o nakład zamawianych magnesów, nie stawiamy żadnych ograniczeń. Produkcje możemy rozpocząć już od jednej sztuki na wielotysięcznej skończywszy. Magnesy powstają na najwyższej jakości materiale, dodatkowo uszlachetnianym dlatego są one trwałe, odporne na uszkodzenia, zadrapania, zamoczenie, czy ścieranie. Ich kolory są wyraźne, żywe i na długo takie pozostają. Do Państwa dyspozycji oferujemy całą gamę kolorów.

Magnesy reklamowe wykonujemy dokładnie tak jak Państwo sobie tego życzą. Wystarczy przesłać nam projekt własnego autorstwa, do którego dostosujemy się w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli jednak nie mają Państwo dopracowanego projektu, a jedynie jego zarys, również służmy pomocą. Zachęcamy do kontaktu internetowego, telefonicznego, lub osobistego w naszym biurze, w godzinach otwarcia. Chętnie służymy radą i pomocą już na etapie planowania zamówienia, jego wyceny i dalszej realizacji, aż po odbiór przez Państwa gotowego wyrobu i jego ewentualną korektę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *