Inwestowanie w branżę IT. Projekty z gwarancją zysku

[REKLAMA]

Jeżeli tutaj jesteś, najprawdopodobniej szukasz sposobów do rentownego inwestowania środków. Niestety, obecnie nie jest to łatwe. Lokaty bankowe nie dają możliwości zarobku. Wprawdzie stopy procentowe rosną, ale oprocentowanie lokat jest bardzo niskie, zdecydowanie niższe niż inflacja, która zjada nasze oszczędności. Możesz zacząć inwestować na giełdzie, ale wymaga to wiedzy. Na szczęście są możliwości, aby zainwestować swoje środki w bezpieczne aktywa i na tym nie stracić. Dobrą stopę zwrotu daje firma Tholus Investments, która z powodzeniem realizuje liczne projekty w branży IT.

Tholus Investments – co to za firma?

W pierwszej kolejności musimy powiedzieć, jaką firmą jest Tholus Investments. Tak więc jest to marka, której jednym z filarów działalności są nowoczesne technologie IT. Firma nie tylko ma własne serwisy internetowe, ale także aplikacje. Oczywiście każdy projekt jest oparty o rynkowe trendy. Firma wykorzystuje nowoczesne i zaawansowane technologie, jakie oferuje rynek.

Jednak projekty IT to tylko jeden z filarów działalności brandu. Oprócz tego firma inwestuje w nieruchomości. Jest to o tyle istotne, że właśnie nieruchomości są określane mianem bezpiecznej przystani. Wielu inwestorów lokuje środki właśnie w nieruchomościach, które dobrze radzą sobie nawet podczas większych kryzysów. W tym obszarze firma kupuje działki na własny rachunek, po czym wznosi na nich nieruchomości, systematycznie i regularnie powiększając posiadane aktywa. Oprócz tego brand specjalizuje się w budowie apartamentów oraz osiedli domków rekreacyjnych w formie aparthoteli.

Jak inwestować z Tholus Investments?

Jeżeli chcesz zacząć inwestować z Tholus Investments, więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej marki. W zasadzie nie musisz robić nic poza podaniem danych kontaktowych. Wypełniasz formularz i czekasz na kontakt ze strony firmy. Później pozostaje już tylko zainwestować wolne środki w projekty realizowane przez markę. Rocznie możesz liczyć nawet na 10 proc. zysku, co jest wynikiem, o jakim możesz tylko pomarzyć, jeżeli mowa o lokatach bankowych czy kontach oszczędnościowych. Co nie jest bez znaczenia, inwestowanie z Tholus Investments jest przy tym bezpieczne, a sama firma ma długi staż na rynku i jest zweryfikowana przez tysiące inwestorów. Jej działalność rozpoczęła się bowiem w 2014 roku.

Sam fakt, że firma trafia w samo sedno ze swoimi projektami i są one bardzo pozytywnie odbierane przez społeczeństwo, nie budzi żądnych wątpliwości. Jeżeli jesteśmy przy IT, wystarczy spojrzeć na projekty realizowane przez markę. Do najpopularniejszych z nich należą:

  • gabaverse.com – sprzedaż nieruchomości w formie tokenów NFT. Każdy może kupić nieruchomość, aby odsprzedać ją z zyskiem lub wykorzystać w inny sposób, na przykład budując na niej budynki mieszkalne.
  • trainingstel.com – serwis oferujący audiobooki oraz e-booki. Użytkownicy mają do nich dostęp przez subskrypcję i automatycznie pobierane płatności.
  • mojefobie.pl – jak wskazuje nazwa, jest to swego rodzaju encyklopedia wiedzy o najróżniejszych fobiach. Również w tym przypadku dostęp do treści jest możliwy przez uiszczenie opłat i subskrypcje.
  • mibio.pl – sklep online, który swoim klientom oferuje wysokiej jakości witaminy oraz suplementy diety.

Teraz również i Ty możesz zacząć inwestować w kolejne projekty realizowane przez markę Tholus Investments. Jest wielce prawdopodobne, że będą one równie skuteczne, a może i lepsze niż dotychczas stworzone przez brand.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *