Jaką pracę dorywczą wybrać?

[REKLAMA]

Praca dodatkowa to obecnie świetna forma zarabiania pieniędzy w wolnym czasie. Jeśli dysponujesz paroma godzinami w skali tygodnia, możesz pomyśleć o podjęciu pracy dorywczej. Ta niestandardowa forma zatrudnienia świetnie sprawdza się w przypadku osób, które pracują od bardzo wczesnych godzin rannych lub nocą i mają wolne popołudnia. Chętnie podejmują ją też młode żony i mamy, które prowadząc gospodarstwo domowe, są w stanie zagospodarować wolny czas w ciągu dnia.

Świetny pomysł dla młodych mam i nie tylko

Jeśli myślisz o podjęciu tej formy zatrudnienia, z pewnością zastanawiasz się, jakie zajęcie mógłbyś zacząć wykonywać. Do Twojej dyspozycji pozostają m.in. opieka nad dziećmi, osobami niepełnosprawnymi albo starszymi; opieka nad zwierzętami; udzielanie korepetycji z wybranych przedmiotów; zdalne tłumaczenia z języka, którym władasz w stopniu biegłym; sprzątanie wieżowców, biur, sklepów w centrach handlowych; prowadzenie domu – gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów; a także ogrodnictwo (np. koszenie trawy, podlewanie kwiatów), rozwożenie pizzy (jeśli masz prawo jazdy) czy praca na zmywaku. Jak widać, ofert nie brakuje, ale warto wziąć pod uwagę własne możliwości i ograniczenia – młoda mama nie zajmie się dowozem jedzenia w środku nocy, a panowie raczej nie kwapią się do podjęcia pracy w charakterze gosposi.

Szukając zajęcia idealnego…

…warto pomyśleć o podjęciu pracy konsultanta. To jedna z najwygodniejszych i zarazem najciekawszych propozycji w kategorii pracy dorywczej – podejmując pracę konsultanta, warto pomyśleć o marce AVON, która jest znana i ceniona przez miliony Polek, a ponadto rekomendują ją aktorki i gwiazdy polskiego show-biznesu. Konsultant AVON to ktoś, kto ceni sobie swój czas wolny i chce swobodnie decydować o czasie pracy. Do pracy w charakterze konsultantki (albo konsultanta) świetnie nadają się wszyscy, którzy mają smykałkę przedsiębiorcy i lubią rozmawiać z ludźmi. To rozwiązanie dla osób kreatywnych i pewnych siebie, które chcą rozwijać swoje pasje i nie lubią stać w miejscu. Zarazem praca konsultanta daje dużo możliwości w zakresie twórczego rozwijania swoich umiejętności, nabywania ciekawego doświadczenia zawodowego i kształtowania swoich cech charakteru. Będąc konsultantem, masz szansę zmienić swoje życie na lepsze.

Korzyści, korzyści, korzyści

Jako konsultant/ka AVON zyskujesz nie tylko szansę rozwoju umiejętności, ale też mnóstwo korzyści materialnych. Warto wspomnieć o dostępie do specjalnych promocji, np. rabat do 40% pozwoli Ci efektywnie zarobić na każdym zamówieniu, a udział w wyjątkowych programach motywacyjnych zmotywuje do osiągania jak najwyższych efektów. Z jednej strony jako konsultant/ka masz szansę pracować z ludźmi z Twojego środowiska i poznawać nowych, a z drugiej możesz być jedyną osobą, która będzie zamawiała kosmetyki i markowe produkty.  Rejestrując się do AVON przez formularz dostępny na stronie internetowej, zyskasz pełną opiekę i wsparcie w trakcie kariery z AVON od strony innych pracujących tam osób, a dodatkowo otrzymasz całkowicie za darmo pakiet katalogów i materiałów sprzedażowych.

Pełna dowolność czasu pracy

Praca konsultanta pozwoli Ci zarządzać swoim czasem pracy według uznania. W końcu są takie dni, kiedy można pracować dłużej i wprost przeciwnie. Jeśli w danym miesiącu nie uda Ci się zebrać zamówień od klientek, nie przejmuj się! Wiele osób rejestruje się do AVON jako konsultant tylko po to, by zamawiać produkty ze zniżką wyłącznie na własne potrzeby. Konsultant/ka AVON po rejestracji zyskuje dostęp do szerokiej oferty markowych zapachów, kosmetyków, pielęgnacji, ubrań i akcesoriów wysokiej jakości. Jako konsultant/ka zyskasz też niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w kreowaniu marki i testowaniu nowości – AVON promuje około pięciuset nowości rocznie, a także dysponuje ponad siedmioma tysiącami punktów w ofercie.

Konsultant/ka AVON? Dobry wybór

Reasumując, na rynku nie brakuje możliwości twórczego rozwoju zawodowego, a jedną z najlepszych propozycji jest podjęcie dodatkowej pracy jako konsultant/ka renomowanej marki AVON. Zacznij zarabiać i kreatywnie zarządzać swoim czasem – zostań konsultantem/ką!

2 thoughts on “Jaką pracę dorywczą wybrać?”

  1. Bardzo ciekawe propozycje dla tych co chcą troszkę dorobić, a przy tym się za bardzo nie namęczyć, a do tego nie mają specjalistycznego wykształcenia. Oczywiście ambitniejsze osoby mogą znaleźć bardziej atrakcyjne oferty i zarobić na takiej pracy dużo więcej.

  2. Świetne propozycje dla tych co mają troszkę czasu. Dodatkowo jeśli mamy jakieś bardziej specjalistyczne umiejętności można poszukać nawet ambitniejszej pracy dorywczej, np. programista czy grafik. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *