Notariusze z doświadczeniem czekają na Ciebie!

[REKLAMA]

Potrzebujesz pomocy w sprawie dotyczącej spadku, umowy sprzedaży lub chcesz oprotestować weksel? Wykonanie tych działań umożliwi Ci notariusz. Ta osoba zaufania publicznego nie tylko zadba o to, aby wszystkie dokumenty miały moc prawną, ale również przeprowadzi wszelkie czynności przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Jeśli mieszkasz na Śląsku, warto polecić kancelarię, prowadzoną przed dwie notariuszki z dużym doświadczeniem – Kingę Bednarz oraz Zuzannę Wojtaszek – Bałazińską.

W czym pomoże Ci ta kancelaria?

W siedzibie kancelarii możliwe jest wykonanie licznych aktów notarialnych, w tym dotyczących spraw dziedziczenia oraz spadkowych, oprotestowanie czeków i weksli, sporządzanie wypisów oraz odpisów z dokumentów, tworzenie protokołów, można także oddać na przechowanie rzeczy wartościowe lub dokumenty zarówno w formie papierowej, jak i na nośnikach danych. Wszystkie czynności notarialne, dokonane przez notariusza, mają charakter dokumentu urzędowego. W niektórych przypadkach jest możliwe sporządzanie aktów notarialnych poza siedzibą biura – jednak w takim przypadku należy najpierw skontaktować się z kancelarią, aby ustalić szczegóły takiego spotkania.

Dlaczego warto właśnie tam?

Kancelaria Kingi Bednarz oraz Zuzanny Wojtaszek-Błazińskiej jest godna zaufania z wielu powodów. Po pierwsze – wieloletnia praktyka obu pań notariusz sprawia, że doskonale orientują się one w bieżących przepisach prawnych, dzięki czemu masz pewność, że powierzasz swoje sprawy we właściwe ręce. Po drugie – dla kancelarii każdy klient to osobny przypadek, więc zostaniesz potraktowany z pełną uwagą i nie będziesz po prostu kolejnym klientem do obsłużenia. Po trzecie – wspomniane wcześniej  dojazdy. Jeśli zachodzi konieczność sporządzenia protokołu z zebrania np. zarządu rady osiedla lub firmy, notariusz może stawić się osobiście na miejscu o wskazanej porze. Czwarta zaleta to duży plus dla osób, których sprawy wychodzą poza Polskę – jeśli zachodzi potrzeba wykonania dokumentu w innym języku, niż polski, kancelaria korzysta z usług tłumacza przysięgłego. No i w końcu piąty powód, który sprawia, że warto skierować się właśnie do niej – szybkość działania. Każda czynność notarialna wykonywana jest tak szybko, jak to tylko możliwe, przy czym zachowana jest pełna fachowość świadczonych usług.

Jeśli więc potrzebujesz skorzystać z usług notariusza, postaw na fachowców – a takimi właśnie są panie Kinga Bednarz oraz Zuzanna Wojtaszek – Bałazińska. Odwiedź już dziś oficjalną stronę kancelarii i zobacz, z jakich usług możesz skorzystać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *