Rozgrzewka głosu – więcej korzyści niż myślisz

[REKLAMA]

Aplikacja „Rozgrzewka głosu” może stać się Twoim osobistym trenerem, który całościowo przygotuje Twój aparat głosowy. Pomoże Ci zmobilizować ciało, umysł, krtań i narządy mowy do wysiłku fizycznego i psychicznego związanego z emisją głosu, usunie napięcie z ciała, wzmocni krtań, zapobiegnie problemom i niedyspozycjom głosu wynikającym ze zwiększonego wysiłku i forsowania głosu, poprawi komfort mówienia i śpiewania, pomoże Twojemu głosowi w wykorzystaniu wszystkich jego możliwości. Wzmocnisz swój głos, odzyskasz komfort i lekkość emitowania dźwięków. Odczujesz większą swobodę podczas mówienia bądź śpiewania.

Krtań to delikatny instrument. Jedyny taki, którego nie wymienisz na inny, gdy się zepsuje. I tak bardzo wrażliwy na nasze emocje, napięcia i stres. Praca głosem to duże obciążenie nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Ponieważ uznajemy, że głos jest częścią większej całości (częścią człowieka) i wymaga holistycznego traktowania, oprócz rozgrzania strun głosowych, musimy zająć się także przygotowaniem umysłu i całego ciała do głosowego wysiłku”.  mówi Sylwia Prusakiewicz-Kucharska, logopeda, trener emisji głosu, twórca easyvoice.pl

Aplikacja powstała z myślą o osobach, które głosu używają codziennie w pracy zawodowej (np. nauczyciele, lektorzy, tłumacze, pracownicy telemarketingu) albo tylko od czasu narażają go na zwiększony wysiłek. Adresowana jest także do osób, którym zależy na dobrym brzmieniu w codziennych kontaktach zawodowych. Będzie niewątpliwie wsparciem dla osób zmagających się z częstymi niedyspozycjami i przeforsowaniem głosu, walczących z powracającą chrypą bądź uczuciem dyskomfortu w krtani. „Rozgrzewkę głosu” z powodzeniem można wykorzystać przed czekającą nas prezentacją czy wystąpieniem. Skorzystają z niej także wokaliści, choć nie zawiera typowych wprawek wokalnych.

Twórcy aplikacji zapewniają, że systematyczna praktyka z „Rozgrzewką głosu” skutecznie zadba o dobrą formę strun głosowych, wzmocni siłę oraz wytrzymałość głosu, poprawi komfort mówienia i śpiewania. Zapobiegnie przeforsowaniu strun głosowych. Przyniesie także inne korzyści, jakie wiążą się z pogłębieniem oddechu, odczuciem spokoju czy odprężeniem napiętych mięśni.

Aplikacja „Rozgrzewka głosu” jest darmowa, dostępna dla każdego posiadacza smartfona z systemem Android: https://rozgrzewkaglosu.easyvoice.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *