Techniki uwodzenia i podryw – o co należy zadbać?

[REKLAMA]

Czasem znajdujemy się w sytuacji, gdy spotykamy atrakcyjną dla nas osobę. Może to być w klubie, barze, kawiarni, na uczelni lub nawet na ulicy. Nie możemy oderwać wzroku od jej twarzy, śledzimy ruchy i zastanawiamy się jak przyciągnąć uwagę tej drugiej osoby. Dobrze mieć w takiej chwili opracowaną technikę uwodzenia, która doda nam pewności siebie i stanie się gwarancją, że nie zaliczymy wpadki z plątającym się językiem.

Techniki uwodzenia są bardzo różnorodne, najlepiej dopasować ją do własnego charakteru i gustu. Podryw powinien opierać się na podstawowych aspektach, które są przez kobiety uznawane za najważniejsze. Dla pań liczy się męstwo i siła.

Zatem uwodząc kobietę dobrze jest obniżyć głos, przyjąć mocną pozycję na obu nogach, a nawet starać się nad nią górować. Nie należy z tym oczywiście przesadzać, by nie być uznanym za szowinistę. Warto pamiętać też o zainteresowaniu słowami kobiety. Nic nie liczy się bardziej niż empatia, zrozumienie i ciekawość z Twojej strony. Nie bój się zadawać pytań. W żadnym wypadku kobieta nie odbierze tego za wścibstwo a jedynie upewni się, że ją słuchasz.

O powyższych kwestiach powinien pamiętać każdy mężczyzna bez względu na to czy szuka kochanki czy partnerki. Uwodzenie to jednak gra, w którą należy się wczuć i wciągnąć w nią partnerkę. Nie należy zachowywać pasywnej postawy jeśli chodzi o inne gesty. Warto patrzeć nie tylko w kobiece oczy. Krótkie, chwilowe spojrzenie na jej dekolt lub całą postać nie będzie odebrane jako nic złego, a jedynie doda kobiecie pewności siebie i z pewnością będzie jej schlebiać. Kobieta na pewno to odwzajemni.

Dobrze wtedy zmniejszyć dystans zbliżając się lekko do niej, a następnie skomplementować to co naprawdę nam się w niej podoba. Należy być przy tym naturalnym, nie silić się na górnolotne porównania, ponieważ nie ma nic gorszego niż podryw oparty na kłamstwie. Jeśli pierwsze lody zostały przełamane pozostaje nam pójść o krok dalej, czyli dążyć do dotyku. W sytuacji gdy jesteśmy w klubie polecam zaprosić kobietę do tańca a po kilku piosenkach wrócić do rozmowy. Jeśli jednak warunki nam nie sprzyjają mężczyzna może zaproponować przejście w inne, np. cichsze miejsce.

Najlepiej wtedy chwycić kobietę za ramię i gestem troski wskazać jej drogę. Kobieta czuje się dopieszczona, dotyk działa na jej wszystkie zmysły a jednocześnie sytuacja nie wygląda na wymuszoną. Nie można jednak uwodzenia opierać tylko na napięciu seksualnym. By zachować balans dobrze jest zmienić temat na bardziej zabawny, pochwalić się elokwencją, poszukać wspólnych pasji, tematów. W ten sposób gra podrywu nie stanie się nudna, ponieważ będzie w niej coś nieprzewidywalnego.

Najważniejsze to bawić się podrywem i być w niego w pełni zaangażowanym. Techniki uwodzenia z pewnością pomogą przy pierwszym spotkaniu, ale należy pamiętać, że każda kobieta jest inna i nie sposób dopasować jednej techniki do wszystkich pań. Pozostaje jeszcze jedna banalna ale nie mniej ważna sprawa. Gdy rozmawiacie o czymś błahym, zabawnym nie można zapomnieć o uśmiechu. To on dodaje luzu i potrafi zjednać nam ludzi.

Więcej informacji
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *