Chwile godne zapamiętania w formie wideo z Xperia XZ

[REKLAMA]

Telefon od firmy Sony to ścisła czołówka na rynku pod względem multimedialnym. Nagrywaj wideo i ciesz się ważnymi chwilami dłużej i bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ważne wydarzenia na każdym kroku

Ile było w Twoim życiu momentów, które chciałeś zachować na dłużej, ale nie miałeś ku temu możliwości? Oczywiście zapamiętane wspomnienia są prawdziwym skarbem i możesz wrócić do nich w każdej chwili. Niestety nawet one blakną z biegiem czasu, tracąc swą wyrazistość i moc.

Poniekąd odpowiedzią na ten problem stały się telefony komórkowe. Wraz z rozwojem technologii mobilnych w ręce użytkowników trafiały smartfony o coraz to lepszych parametrach multimedialnych. Jakość wykonywanych zdjęć czy rejestrowanych materiałów wideo stała na coraz wyższym poziomie, dzięki czemu wystarczyło wyjąć telefon z kieszeni lub torebki i za pomocą kilku kliknięć uchwycić dowolny kadr.

Dziś ten postęp technologiczny osiągnął poziom, którego chyba nikt się nie spodziewał. Współczesne komórki nierzadko nie ustępują parametrami aparatom fotograficznym, a zainstalowane w nich podzespoły są sprzętem wysoce profesjonalnym i specjalistycznym. Jednym z liderów tego rodzaju technologii bez wątpienia jest marka Sony. Choć często producent ten jest niedoceniany w kategorii smartfonów, warto zwrócić uwagę na model przełomowy i niemal rewolucyjny. Dzięki Sony Xperia XZ zachowasz wszystkie istotne chwile łatwiej i precyzyjniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Sony Xperia XZ – jakość wideo nowej generacji

Projektanci firmy naprawdę przyłożyli się do swojego zadania i już od pierwszego uruchomienia urządzenia można zauważyć, że to telefon w pełni nowoczesny i funkcjonalny. Wykorzystanie innowacyjnych technologii mobilnych oraz specjalnych rozwiązań, nad którymi od dawna pracowano w ośrodkach badawczych, pozwoliło na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Sony Xperia XZ ma możliwość nagrywania materiałów wideo w jakości 4K – czyli poczwórnym HD!

Format 4K jeszcze do niedawna był rzadkością, a urządzenia pozwalające na rejestrację lub odtwarzanie takich filmów kosztowały ogromne pieniądze. Zupełnie odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku modelu XZ. Za Sony Xperia cena jest naprawdę przystępna, szczególnie w przypadku atrakcyjnych ofert abonamentowych lub ofert skierowanych do klientów firmowych.

Wracając jednak do możliwości samego telefonu – nagrywanie w jakości 4K jest możliwe dzięki zastosowaniu matrycy o bardzo wysokiej rozdzielczości, wynoszącej aż 23 Mpix. Konstruktorzy wyposażyli urządzenie również w wiele funkcji dodatkowych, jak np. technologia potrójnego przetwarzania obrazu, w wyniku czego telefon analizuje bieżące warunki i dostosowuje do nich ustawienia multimedialne, czy specjalny przetwornik obrazu z laserowym czujnikiem automatycznej ostrości. Dzięki temu wszystkie kadry będą wyraziste i zachwycą nawet największych malkontentów głębią barw. Nie można przy tym pominąć znakomitego poziomu detali.

Przedni aparat również wyróżnia się na tle konkurencji, posiadając soczewkę z matrycą 13 Mpix. Jeżeli lubisz zdjęcia i filmy z ręki albo często prowadzisz wideokonferencje, z pewnością zauważysz ogromną różnicę po nabyciu tego wyjątkowego modelu.

Doskonała jakość filmów w XZ – i co dalej?

Tak dobrane parametry otwierają przed Tobą całą paletę możliwości. Bez problemów trwale zapiszesz w doskonałej jakości niemal dowolną chwilę. Ślub bliskich? Spotkanie w gronie rodziny? Wieczorne wyjście ze znajomymi? A może malownicza podróż w odległe zakątki?

Wyjmij z kieszeni lub torebki Sony Xperia XZ i dzięki zaledwie kilku kliknięciom zapisz zjawiskowy materiał w jakości HD. W każdej chwili możesz go obejrzeć, edytować czy udostępnić np. w mediach społecznościowych. XZ to telefon w pełni multimedialny i warto z tego korzystać każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *