Jakie prezenty urodzinowe dla chłopaka? Jak go zaskoczyć?

[REKLAMA]

Dzień Twojego ukochanego zbliża się już wielkimi krokami? Przeszliście już przez wszystkie portfele, perfumy oraz bluzy w prezencie? Jeżeli szukasz nietypowego prezentu dla swojego chłopaka, który nie dość, że dostarczy mu niezapomnianych emocji to będzie dla niego niemałym zaskoczeniem-trafiłaś idealnie! Powiedzmy sobie szczerze, trafienie odpowiedniego prezentu często jest niełatwe. Co, dopiero gdy bliska Ci osoba ma już wszystko, a wszystkie klasyczne prezenty są już wykorzystane. Właśnie dlatego powstał ten poradnik. Ma on Cię zainspirować do wręczenia niepowtarzalnego prezentu, który zapadnie w pamięć na długie lata. Zapraszam!

Prezenty dla tych głodnych wrażeń

Twój mężczyzna to osoba, która nie potrafi usiedzieć w miejscu i lubi dużą dawkę adrenaliny? Był już na bungee, skakał ze spadochronem? Mam coś, czego jeszcze nie próbował. Czy potrafisz wyobrazić sobie wystrzelenie z procy? Tak, z procy. Twój ukochany może stać się właśnie taką ludzką procą. Zapewniam Cię, że taki prezent na pewno go zaskoczy i zaspokoi jego potrzebę ekstremalnych doznań na długo. Atrakcja polega na tym, że uczestnik jest przypięty do specjalnych uprzęży, a następnie gumy, które są przymocowane do dwóch słupów, naprężane za pomocą quadów. Gdy blokada zostanie zwolniona, następuje wystrzelenie człowieka nawet na odległość 100 metrów! Brzmi przerażająco? Nie ma się czego obawiać, nad bezpieczeństwem uczestników czuwają instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, a wykorzystywany sprzęt jest najwyższej jakości!

Dla miłośnika motoryzacji

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo przejazdów niesamowitymi pojazdami, które wywołują dreszcze ekscytacji. Ja jednak chcę Ci zaproponować coś więcej. Oprócz samego przejazdu prawdziwym motoryzacyjnym potworem (dosłownie potworem 😉 ), Twój ukochany będzie mógł się wyszaleć przy całkowitej destrukcji! Chodzi mi tutaj o tratowanie wraków Monster Truckiem. Jazda takim pięcio tonowym pojazdem to już frajda, a co dopiero kiedy dołożymy do tego możliwość całkowitego pozbycia się hamulców! Atrakcja odbywa się na specjalnie do tego przygotowanym torze, na którym powstały przeszkody w postaci wraków samochodów osobowych. Ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają ryk silników i są fanami prawdziwej, ostrej jazdy!

Dla pasjonatów mody

Jeżeli Twój chłopak lubi dobrze wyglądać, a nie chcesz kupować mu kolejnego T-shirtu lub bluzy, zastanów się nad podarowaniem mu czegoś nietypowego, dzięki czemu sam będzie mógł zadecydować, co mu się najbardziej podoba! Niebanalnym prezentem jest, np. voucher na stworzenie swojej unikalnej, spersonalizowanej muszki, która będzie świetnym dodatkiem do bardziej eleganckich stylizacji. Dzięki użyciu nowoczesnej drukarki 3D osoba obdarowana będzie mogła puścić wodze fantazji i otrzyma produkt dedykowany tylko jej! Gdybyś jednak nie chciała się skupiać wyłącznie na jednym elemencie, zdecyduj się na cały pakiet stylizacyjny. To będzie dobra okazja do znalezienia własnego stylu oraz do zasięgnięcia porady profesjonalisty w tej dziedzinie.

Dla lubiących testować swoje możliwości

Mężczyźni uwielbiają sprawdzać swoje możliwości, pokonywać bariery. Podaruj swojemu prawdziwy kurs survivalowy, podczas którego instruktorzy pokażą mu tajniki przetrwania w trudnych warunkach. Oprócz nauczenia się czytania map oraz rozbijania obozu nauczy się rozpalania ogniska, a także zdobywania pożywienia. Dzięki takiemu prezentowi oprócz przetestowania siebie i nabycia nowych umiejętności na pewno doceni Twoją troskę oraz komfort domowego ogniska. 😉

Koniecznie zapoznaj z szeroką ofertą prezentów na urodziny dla chłopaka, które znajdziesz na stronie www.prezentmarzen.com/prezent-na/rocznice/

Wybierz prezent, który ucieszy i pomoże stworzyć piękne wspomnienia! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *