Personalizowany kubek dla koleżanki z pracy

[REKLAMA]

Z kim spędzasz większość dnia? Często nie są to wcale członkowie rodziny, ale… współpracownicy. Nic więc dziwnego, że łatwo nawiązać z nimi dobre znajomości, a nawet przyjaźnie. A nie ma nic bardziej wartościowego niż gest wdzięczności wobec ludzi, z którymi spędzamy tak wiele czasu. Masz wspaniałą koleżankę z pracy i chcesz podarować jej coś wyjątkowego? Pomyśl o personalizowanym kubku!

Okazji do wręczenia prezentu koleżance z pracy jest wiele – rocznica rozpoczęcia współpracy, osiągnięcie ważnego sukcesu zawodowego, urodziny, mikołajki albo po prostu chęć pokazania, że się kogoś ceni – bez okazji! A jak najlepiej podziękować osobie, z którą spędzamy przerwy na kawę i wymieniamy plotki podczas krótkiej chwili relaksu? 

Wspólne przerwy na kawę 

Współczesne biuro to nie tylko miejsce wykonywania obowiązków zawodowych, ale też przestrzeń, w której nawiązujemy nowe znajomości, a czasem nawet przyjaźnie na całe życie. Wielu z nas docenia te chwile, kiedy można na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, usiąść w biurowej kuchni i podzielić się z kimś kubkiem gorącej kawy czy herbaty. To wtedy, przy niewymuszonych rozmowach i śmiechu, powstają najtrwalsze więzi. 

Personalizowany kubek dla koleżanki z pracy 

Najlepsze prezenty, to te, które mają w sobie coś osobistego. Coś, co odnosi się do wspólnych chwil, indywidualnych cech lub zainteresowań obdarowanej osoby. Dlatego personalizowany kubek dla koleżanki z pracy to jedna z najcieplejszych i najbardziej praktycznych form podziękowania. Może to być kubek z waszym wspólnym zdjęciem, ulubionym cytatem czy nawet biurowym żartem z sytuacji, którą wszyscy pamiętają. Za każdym razem, kiedy koleżanka będzie pić z niego swoją ulubioną kawę czy herbatę, kubek będzie przypominał jej o Waszej przyjaźni i dobrych chwilach spędzonych razem. 

Kubek – prezent piękny i praktyczny! 

Kubki to zresztą bardzo często wybierane prezenty – nie tylko dla koleżanek. Nie bez powodu! Kubek to uniwersalny prezent, który przyda się właściwie każdemu – jeśli nie do picia herbaty, to choćby do przechowywania długopisów i ołówków na biurku. 

Jeśli wybierasz na prezent właśnie kubek, koniecznie zadbaj o to, by był naprawdę wyjątkowy. Personalizowany kubek dla koleżanki z pracy to strzał w dziesiątkę! 

Inne personalizowane prezenty dla koleżanki 

Chociaż kubek jest jednym z najpopularniejszych personalizowanych prezentów, istnieje wiele innych ciekawych pomysłów na upominki dla koleżanki z pracy. Może to być:

  • notes z imieniem,
  • bransoletka z grawerem,
  • personalizowany kalendarz,
  • poduszka ze zdjęciem,
  • fotoksiążka,
  • czy nawet podkładka pod myszkę z zabawną grafiką.

Ważne, by prezent odzwierciedlał Wasze wspólne chwile i był czymś, co wywoła uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy się na niego spojrzy. 

Warto inwestować w relacje z ludźmi, z którymi spędzamy większość dnia. Personalizowany kubek dla koleżanki z pracy lub inny zindywidualizowany prezent to wyjątkowy sposób, by pokazać komuś, że jest dla nas ważny. Niech będzie on symbolem Waszych wspólnych chwil i pamiątką z pracy w dobrej atmosferze. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *