Jakie są rodzaje rakli do aplikowania folii?

[REKLAMA]

Rakla to urządzenie, które przeznaczone jest do samodzielnej aplikacji folii na powierzchnię. Doskonale spełni swoje funkcje podczas montażu wydruku na płycie, czy oklejaniu pojazdu lub witryny. Ten produkt powinien być odpowiednio dobrany do rodzaju pracy, jaka będzie wykonywana. Z tego artykułu dowiesz się, jakie są rodzaje rakli do aplikowania folii. Zapraszamy do lektury!

Rakla plastikowa. Czym się charakteryzuje?

Uniwersalność to główna cecha, wyróżniająca plastikową rakle. Ten produkt znajdziesz w ofercie DrukOutlet. Nadaje się on do pracy z różnymi powierzchniami. Rakla plastikowa została wykonana z wysokiej jakości materiału. Dlatego też gwarantuje elastyczność i sztywność podczas wykonywania określonej czynności. Jest ona poręczna, przykładowe jej wymiary to 10x7cm. Dzięki zaokrąglonym rogom – praca w trudno dostępnych miejscach nie stanowi żadnego problemu. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że zostaje ograniczone ryzyko uszkodzenia folii lub podłoża.

Drewniana rakla do aplikacji folii. Cechy 

Krawędź robocza rakli oklejona jest filcem, dzięki czemu praca z tym narzędziem jest łatwiejsza. Ten produkt wykorzystuje się do oklejania małych i średnich powierzchni. Zapewnia on komfort i wygodę pracy, a to przez zastosowanie zaokrąglonego profilu. Rakla z filcem ma gumowe wstawki, dlatego też bardzo dobrze się ją trzyma.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru rakli do aplikowania folii? Porady 

Rakla do aplikacji powinna zapewniać wygodę i komfort pracy. Podczas wyboru konkretnego modelu należy zwrócić również uwagę na to, jak narzędzie układa się w dłoni. Powinieneś także sprawdzić kształt, rozmiar, wymiary i twardość produktu. Niezwykle istotnym elementem rakli jest uchwyt, ponieważ ma on wpływ na ergonomię pracy.

Dlaczego warto kupić raklę do aplikowania folii od DrukOutlet?

Rakla do aplikowania folii od DrukOutlet to produkt najwyższej jakości. Sprawi, że praca taka jak np. oklejanie bez bąbli staje się łatwa i przyjemna. Narzędzie nie uszkadza materiału. Jeśli nie wiesz, na jaką raklę się zdecydować, skontaktuj się z naszym specjalistom! Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ:

  • realizujemy zamówienia w ekspresowym tempie,
  • gwarantujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość produktów,
  • regularnie uzupełniamy stany magazynowe.

Już teraz wybierz rakle, która będzie odpowiednia do twojej pracy! Nasze narzędzia pochodzą od czołowych producentów folii samoprzylepnych! Dlatego też na pewno będziesz zadowolony z zakupu.

Źródło zdjęcia: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *