Podpaski – idealna ochrona dla każdej kobiety

[REKLAMA]

Większość kobiet nie wyobraża sobie życia i funkcjonowania bez podpasek. Sięgamy po nie podczas menstruacji, a także w przypadku upławów czy nietrzymania moczu. Podpaski pozwalają nam czuć się komfortowo i bezpiecznie w każdej sytuacji. Jakie więc wybrać?

Podpaski – to jeden z podstawowych produktów używanych przez kobiety. Można je stosować w wielu sytuacjach. Najczęściej panie sięgają po nie podczas miesiączki, upławów i nietrzymania moczu. Ich atutem jest to, że są bardzo dyskretne i gwarantują maksimum komfortu. Współcześnie do wyboru jest wiele różnych rodzajów, warto je znać, by dopasować produkt idealnie do swoich potrzeb.

Dyskretna i niezawodna ochrona przy kropelkowym nietrzymaniu moczu

Kobiety bardzo często zmagają się z nietrzymaniem moczu. Jest to bardzo krępujące i wstydliwe. Wiele pań obawia się, że ktoś mógłby zobaczyć mokre plamy na ubraniu i wyczuć od nich nieprzyjemną woń moczu. Kropelkowy i lekki wyciek często związany jest z rozluźnieniem mięśni dna miednicy – tzw. mięśni Kegla. Wielokrotnie dolegliwość ta pojawia się po ciąży i po porodzie, kiedy to kobiecy organizm jest bardzo obciążony, a maleństwo uciska na pęcherz. Wtedy warto wykonywać specjalne ćwiczenia polegające na chwilowym zaciskaniu i rozluźnianiu krocza i najczęściej dolegliwość po kilku tygodniach ustępuje. Aby w tym okresie móc jednak normalnie funkcjonować, warto wybrać dyskretne podpaski, np. TENA Lady Slim Mini. Są miękkie i błyskawicznie pochłaniają wilgoć. Do tego wyposażone są w system Fresh Odour Control, dzięki czemu nie ma mowy o żadnym nieprzyjemnym zapachu.

Bezpieczeństwo także w nocy

Bezwiedny wyciek moczu pojawia się także nocą. Wówczas, jak wiadomo, łatwiej o przesunięcie się podpaski. Do tego konieczne jest wybranie tej bardziej chłonnej, która zagwarantuje suchość przez całą noc. W tym przypadku sprawdzi się TENA Lady Normal Night, która została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniała maksimum bezpieczeństwa podczas leżenia i snu. Sprawdzi się też w przypadku ciężkiego i średniego nietrzymania moczu, bowiem ma duży stopień chłonności. Do tego jest dłuższa i szersza. Wyposażono ją w specjalne mikroperełki, które skutecznie pochłaniają też nieprzyjemną woń. Tego typu podpaski są przebadane dermatologicznie i nie mają środków zapachowych, które mogłyby wywoływać podrażnienia.

Jeszcze większe bezpieczeństwo gwarantują podpaski TENA Lady Maxi Night, które są jeszcze dłuższe i szersze, a co za tym idzie – mniej dyskretne.

Podpaski ze skrzydełkami – coś dla aktywnych

Wiele kobiet obawia się, że podczas aktywności fizycznej podpaska będzie się przesuwać, przez co nie spełni należycie swojej funkcji. W takim przypadku najlepsze będą podpaski ze skrzydełkami. Specjalne – cieniutkie (i bardzo dyskretne) skrzydełka z warstwą klejącą umieszczone po bokach przykleja się do bielizny. Daje to pełną gwarancję, że wszystko zostanie na swoim miejscu nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Kupując podpaski, warto wybierać te bezzapachowe i pakowane pojedynczo – dzięki temu można jedną zawsze mieć przy sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *