AVAST Ultimate – najpotężniejszy antywirus dla firm i użytkowników indywidualnych

[REKLAMA]

Pomyśl tylko… A gdyby tak zainstalować antywirusa który chroni twój komputer w 100%? Który zabezpiecza go przed różnymi zagrożeniami w pewny i sprawdzony sposób?

Kompleksowa ochrona dzięki AVAST Ultimate

Jeżeli szukasz takiego programu to twój wybór musi paść na Avast Ultimate. To najpotężniejszy antywirus na rynku, łączący w sobie pełną ochronę z optymalizacją komputera, jego oczyszczaniem i przyspieszaniem.

Antywirus Avast ma wszystko co powinien mieć dobry program chroniący przed wirusami: skaner, monitoring maili, blokowanie niechcianych plików, filtry antyspamowe. Ma również dodatkowe funkcje, które sprawiają, że jest wyjątkowy wśród innych, komercyjnych wersji antywirusów.

Antywirus który dokładnie przeskanuje cały komputer

Znajdziesz w nim m.in. funkcję przeprowadzania skanu całościowego, która pozwala na kompleksowe sprawdzenie komputera pod kątem luk, zagrożeń i ataków. Jak to działa? Ultimate przygląda się wszystkim potencjalnym obszarom, które mogą zostać wykorzystane przez hakerów do zaatakowania komputera. Nic nie umknie jego uwadze (to dzięki temu jest tak skuteczny)!

Potrafi rozpoznawać najnowsze zagrożenia takie jak np. próby wymuszenia okupu z wykorzystaniem złośliwych programów ransomware. Blokuje włamania do sieci Wi-Fi oraz przymiarki osób nieuprawnionych do wykorzystania kamery do swoich nieuczciwych celów.

Chroń swoją prywatność z AVAST

Z tym antywirusem możesz zadbać o wszystko co prywatne. Avast Ultimate pomoże ci zniszczyć pliki, których nie chcesz nikomu ujawniać. Zapewni również ochronę haseł do logowania dzięki specjalnej funkcji bezpiecznego ich przechowywania na dysku. To wygoda, bo nie musisz pamiętać wszystkich loginów – Avast pamięta je za ciebie.

Antywirus Avast Ultimate jest również idealny, gdy chcesz chronić swoją prywatność w sieci. Nie wszyscy muszą wiedzieć co lubisz robić online i jakie strony odwiedzasz. Ultimate ma wbudowany VPN – program, który pozwala anonimowo łączyć się z Internetem i nie zostawiać śladów w historii przeglądania stron. Nie wykryje cię ani haker, ani… szef.

Antywirus nie tylko chroni ale też przyśpiesza pracę komputera

Zaletą komercyjnej wersji Avast Ultimate jest również to, że pozwala przyspieszyć i zoptymalizować pracę komputera. Dzieje się tak za sprawą Avast CleanUp – narzędzia zapewniającego stałą konserwację systemu. Pomaga ono wyczyścić dysk i programy z niepotrzebnych danych tymczasowych, a także posprzątać przeglądarkę, usuwając z niej paski narzędzi i inne zbędne dodatki. CleanUp dba również o szybsze uruchamianie się systemu i przeciwdziała przypadkowym awariom Windows.

Antywirus AVAST Ultimate to pewna ochrona dla Twojego komputera

Antywirus Avast Ultimate to bardzo zaawansowane narzędzie, gwarantujące użytkownikowi bezpieczeństwo, ochronę oraz zabezpieczenie prywatności na najwyższym poziomie. Możesz je mieć już dzisiaj! Kup u oficjalnego dystrybutora (w firmie CORE), a oprócz dobrej ceny dostaniesz również pomoc techniczną gratis!

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Przekonaj się jak działa najlepszy antywirus AVAST!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *