Chcesz wymienić szkła w obecnych okularach? Sprawdź, jakie to proste w naszym sklepie

[REKLAMA]

Nie bez przyczyny mówi się, że okulary to nasze „drugie oczy”. Oprawki stanowią nierzadko ważny element naszego wizerunku, a nawet znak charakterystyczny, dzięki któremu jesteśmy łatwiej rozpoznawani. Co jednak zrobić, gdy szkła przestają spełniać swoją funkcję i zaczynamy gorzej widzieć? Nie musimy natychmiast wymieniać całych okularów. Wystarczy, że wstawimy soczewki do obecnych ramek. Na Czteryoczy.pl możesz zamówić szkła przez internet w ciągu zaledwie kilku chwil. Sprawdź, jakie to proste.

Wypełnij formularz

Jeśli lubisz swoje dotychczasowe okulary i nie chcesz się ich pozbywać, skorzystaj z usługi montażu soczewek do ramek, które już posiadasz. Nie ma znaczenia, czy są to twoje wysłużone „kujonki”, czy najnowszy model oprawek od znanego projektanta. Wejdź na stronę Czteryoczy.pl i wybierz odpowiednią zakładkę. W pierwszej kolejności zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza. Informacje, jakich będziesz potrzebował to szerokość szkła oraz szerokość mostka. Obie wartości znajdziesz po wewnętrznej stronie jednego z zauszników. Następnie zaznacz opcję dotyczącą rodzaju okularów (szkła do dali, bliży lub do bliży i odległości pośrednich). Kolejnym etapem jest podanie parametrów soczewek z recepty oraz odległości źrenic. W przypadku jakichkolwiek trudności skorzystaj z umieszczonej na stronie szczegółowej instrukcji lub zadzwoń na podaną infolinię. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wybierz szkła

wymiana-szkiel

Obecnie na rynku dostępnych jest szereg uszlachetnień soczewek, dzięki którym noszenie okularów nawet przez cały dzień staje się komfortowe i przyjemne. Na Czteryoczy.pl możesz wybierać spośród szkieł wyposażonych w antyrefleks oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie, szkieł znacznie cieńszych i lżejszych niż soczewki standardowe oraz utwardzanych soczewek odpornych na wszelkiego rodzaju zarysowania i stłuczenia. Oprócz szkieł korekcyjnych posiadamy również soczewki przeciwsłoneczne, dlatego możesz wybrać przyciemniane szkła, które w dalszym ciągu zapewnią właściwą korekcję wzroku. W przypadku szkieł przeciwsłonecznych istnieje możliwość wyboru soczewek z powłoką fotochromową lub filtrem polaryzacyjnym.

Złóż zamówienie

Jeśli wybrałeś soczewki pasujące do twoich potrzeb, wyślij formularz i poczekaj na kod, który umożliwi ci darmowe dostarczenie oprawek do naszego salonu. Spakuj swoje dotychczasowe okulary i umieść je w dowolnym paczkomacie InPost. To wszystko. Teraz poczekaj, aż wymienimy szkła i odeślemy ci gotowe okulary. Sam określisz, w jaki sposób chcesz odebrać zamówienie. Bez względu na wybraną formę przesyłki, nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Gwarancja Dobrego Widzenia

Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie były komfortowe i bezpieczne. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów Gwarancję Dobrego Widzenia. Osoby, które zdecydują się na zamówienie kompletnych okularów korekcyjnych (oprawek i szkieł), mogą w ciągu 30 dni od daty zakupu bezpłatnie wymienić szkła w przypadku, gdy podadzą błędne informacje w trakcie składania zamówienia. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że soczewki nie będą odpowiednio korygowany twojego wzroku. Przekonaj się, że kupno okularów przez internet jest szybkie i przyjemny, a ty oszczędzasz mnóstwo czasu i pieniędzy. Oferujemy szkła i oprawki od najlepszych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Darmowa dostawa i zwroty oraz najmodniejsze kolekcje od znanych projektantów mody to tylko niektóre korzyści, jakie możesz zyskać, kupując na Czteryoczy.pl.

http://czteryoczy.pl/szkla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *