Fair Play Plus – maszyny czyszczące dla każdego

[REKLAMA]

Przedsiębiorstwo Fair Play Plus jest dystrybutorem różnego rodzaju maszyn czyszczących włoskiej firmy Ghibli&Wirbel. Posiadamy również środki chemiczne i akcesoria niezbędne do odpowiedniego utrzymania czystości. Poniżej zamieszczamy ofertę naszej firmy.

Maszyny szorująco-zbierające

Są to wielozadaniowe, uniwersalne maszyny do sprzątania. W trakcie czyszczenia osuszają także mytą powierzchnię, dzięki temu mają szerokie zastosowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, także w trakcie pracy. Idealnie nadają się do marketów wielkopowierzchniowych, biur, zakładów produkcyjnych i wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Do każdego typu sprzątanej powierzchi dobierana jest inna maszyna.

Maszyny jednotarczowe

Maszyny jednotarczowe można dostosować do czyszczenia lub polerowania powierzchni za pomocą wymiennych szczotek i padów. Szorowarki nie posiadają układu, który odsysa wodę, dlatego też po ich użyciu trzeba wysuszyć czyszczoną powierzchnię przy pomocy odkurzacza do zbierania wody lub wcześniej wspomnianej maszyny szorująco-zbierającej.

Odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe mają możliwość dostosowania do czyszczenia w różnego rodzaju obiektach, zaczynając od piekarni, a kończąc na zbieraniu liści. Mogą także spełniać funkcję odpompowywania wody. Dostępne są również podstawowe odkurzacze, użyteczne w codziennym czyszczeniu wykładzin lub dywanów, a także odkurzacze piorące – ekstrakcyjne i parowe.

Maszyny do czyszczenia schodów ruchomych

Eskulator jest profesjonalnym urządzeniem do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych, ale jednocześnie łatwym i przyjemnym w obsłudze. Dzięki niewielkim gabarytom i spójnej budowie nie jest problemem czyszczenie różnego typu mechanizmów ruchomych. Do oczyszczania trudno dostępnych zakątków przy ścianie posłuży wysunięta szczotka boczna, która jest wymienna i może zostać poddana regeneracji. Podczas pracy Eskulatorem wystarczy tylko nadzorować jego działanie. Jest to urządzenie w pełni opatentowane przez Fair Play Plus.

Myjnie parowe

Mobilne myjnie parowe Fortador, którymi dysponujemy, są intuicyjne w obsłudze i ekologiczne. Mają niewielkie zapotrzebowanie na wodę i ograniczone zużycie detergentów, co ma duży wpływ na ochronę środowiska naturalnego.

Środki chemiczne i akcesoria do sprzątania

W ofercie jest także szeroki wybór środków chemicznych i akcesoriów:

profesjonalna chemia własnej marki Play, a także innych producentów, preparat do utrzymania powierzchni szklanych i ze stali nierdzewnej PURETI, papier toaletowy, ręczniki papierowe oraz dozowniki marki Fair Play Plus, pozostałe artykuły higieniczne, artykuły do sprzątania ręcznego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fairplayplus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *