Innowacyjny telefon od Lenovo

[REKLAMA]

W K6 Note od Lenovo zaskakuje liczba nowatorskich i praktycznych rozwiązań. To prawdziwa rewolucja, którą serwuje producent dopiero od niedawna związany z branżą telefonów komórkowych.

Nowoczesność w zasięgu ręki

Markę Lenovo zna chyba każdy, kto choć kilka razy korzystał z komputera osobistego. Ten chiński gigant, zajmujący się przede wszystkim produkcją sprzętu informatycznego, został założony w 1984 roku w Pekinie, a w ostatnich latach przejął m.in. dział komputerów PC od IBM oraz Motorolę Mobility. Ta druga transakcja ma szczególne znaczenie, jeśli chodzi o wejście na rynek telefonii komórkowej. Od tego czasu bowiem Lenovo stało się poważnym graczem również w tej branży, co zresztą sukcesywnie udowadnia.

Liczne doświadczenia z branży informatycznej pozwalają na udoskonalanie różnorodnych systemów montowanych w smartfonach Lenovo oraz wdrażanie nowych, innowacyjnych technologii. W ostatnich latach azjatyckie koncerny szczególny nacisk położyły na rozwój właśnie pod tym względem, słusznie upatrując tu przyszłości całej branży.

Jeśli chodzi o smartfony Lenovo, co najmniej kilka z nich zasługuje na szczególną uwagę. Bez wątpienia należy do nich także K6 Note. Wyróżnia się bezpretensjonalnym designem, znakomicie dobranymi parametrami oraz niską ceną, szczególnie biorąc pod uwagę jakość tego urządzenia.

Smartfony Lenovo – K6 Note

Wygląd zewnętrzny od razu przywodzi na myśl klasyczne wzornictwo, spotykane w pierwszych telefonach dotykowych. Dobrym pomysłem okazało się odświeżenie sprawdzonego rozwiązania i przedstawienia go w innym, nowocześniejszym i lżejszym wydaniu. W dolnej części obudowy umieszczono 3 przyciski nawigacyjne, które usprawniają korzystanie z urządzenia. Samo menu jest proste w obsłudze i nie sprawia trudności nawet przy pierwszym uruchomieniu telefonu.

Na tylnej stronie obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające na odblokowanie telefonu palcem wskazującym w bardzo wygodny sposób. Co więcej – dzięki temu twoje dane na urządzeniu są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

Multimedialny telefon

K6 Note to prawdziwy gigant pod względem multimediów. Wystarcz spojrzeć na niesamowity zestaw audio. Wytłumienie szumów i czysty dźwięk gwarantuje klasowy głośnik Dolby Atmos®. Włączając piosenkę swojego ulubionego zespołu, odniesiesz wrażenie, jakbyś znalazł się na prywatnym koncercie.

Innowacyjne, a przy tym bardzo praktyczne rozwiązania zastosowano przy podzespołach optycznych. Dwa aparaty – główny o rozdzielczości 16 Mpix oraz dodatkowy 8 Mpix – to gwarancja doskonałych zdjęć, nawet przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Ponadto zastosowano takie dodatki, jak funkcja PDAF, lampa błyskowa z dwiema diodami LED oraz aktywna korekta kolorów. Możesz również wykonywać zdjęcia panoramiczne, profesjonalne, nocne, w trybie HDR oraz w przyspieszonym lub zwolnionym tempie, a także rejestrować materiały wideo w jakości Full HD.

Zapisane zdjęcia i filmy możesz następnie oglądać na dużym i jasnym wyświetlaczu o przekątnej ekranu aż 5,5 cala. Pracuje on w rozdzielczości aż 1920 x 1080 pikseli oraz wyświetla 16 milionów kolorów. Tak dopasowane parametry sprawdzają się również podczas oglądania materiałów zamieszczonych na serwisach online czy pełnometrażowych filmów. Zestaw multimedialny w Lenovo K6 Note to właściwie małe, prywatne kino, z którego możesz dowolnie korzystać w każdym momencie.

Smartfony Lenovo są coraz bardziej cenione na rynku, cieszą się także dużym zaufaniem użytkowników. Dostępność modeli jest bardzo wysoka, a wiele z nich można nabyć w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *