Jak powinien wyglądać taniec erotyczny?

[REKLAMA]

Nie ma chyba nic bardziej podniecającego niż widok kobiecego ciała. Każda kobieta jest piękna, sztuką jest wydobycie i ukazanie swoich atutów.

Oczywiście to nie jest prosta sprawa. Wiele kobiet się po prostu wstydzi i czują się zażenowane, gdy miałyby wykonywać taki taniec, nawet dla ukochanego. Dlatego okazuje się, że nie jest to wcale prosta sprawa.

Przełam barierę

Od tego właściwie powinno się zacząć – od oswojenia z własnym ciałem. Dobrym sposobem jest chodzenie nago po mieszkaniu, od czasu do czasu można zerknąć w lusterko. Zastanów się, co koniecznie chcesz zakryć, a czym pochwalić. Kilka treningów powinno pomóc przełamać barierę i nabrać pewności siebie.

Erotyczne ruchy

Kiedy już kobieta oswoi się ze swoim ciałem, powinna wypróbować przed lustrem wyzywające erotyczne ruchy. Mężczyźni zwracają szczególną uwagę na ruch bioder, dwuznaczne rozkładanie nóg, a nawet pieszczenie własnego ciała. Warto również poćwiczyć ściąganie poszczególnych części garderoby. Na początek zacznij taniec z jakimś rekwizytem – będzie Ci znacznie łatwiej. Możesz wykorzystać również krzesło. Trzymaj się jego oparcia, połóż nogę na siedzisko bądź tez ponętnie usiądź – to działa na zmysły!

Zadbaj o strój

Najważniejszy, aby był wyzywający, ale również musi wiele zakrywać, aby było, co zdejmować. Możesz wybrać strój kocicy, pokojówki, bizneswoman, pielęgniarki, seksownej pani doktor itp. Ogranicza cię tylko wyobraźnia. Pomyśl również o muzyce. Powinna być rytmiczna, niezbyt szybka, ale również nie za wolna. Wszystko zależy od preferencji oglądającego, ale w tym przypadku sprawdzą się latynoskie rytmy takie jak samba, mambo. Rumba czy znane namiętne kawałki również będą ok. Rozbieranie rozpoczyna się najczęściej od górnych części garderoby. Ważne, aby robić to stopniowo, wolno. To spowoduje narastanie napięcia, a przecież o to właśnie chodzi. Na koniec można pozostawić pończochy i buty.

Profesjonalna tancerka

Jeśli jesteś mężczyzną i niedługo czeka Cię wieczór kawalerski albo chcesz zafundować sobie wyjątkowe urodziny – zaproś profesjonalna tancerkę erotyczną np. https://tancerka-erotyczna.com/. Ela – świetnie łączy piękno kobiecego ciała z niebywałą zwinnością kocicy i urokiem sportsmenki. Dzięki temu będziesz miał możliwość podziwiania ponętnych kształtów wyrzeźbionego ciała i oszałamiających trików z zakresu akrobatyki sportowej. Ela to połączenie subtelnej artystki i zwiewnej tancerki, a zarazem silnej kobiety, dzięki której odkryjesz uroki tańca erotycznego.

Zmysłowy Pole Dance

To nic innego jak taniec na rurze. Czy zastanawiałeś się ile wysiłku wymaga wykonanie takiego profesjonalnego tańca? Taniec na rurze to przede wszystkim dziedzina sportu. Opiera się ona na podstawach baletu i gimnastyki artystycznej. Konieczna jest również zdolność improwizacji oraz rozeznanie i łączenie rozmaitych stylów tanecznych. Nikt nie robi tego bardziej profesjonalnie niż Ela, która dodatkowo zachwyca oryginalna osobowością, nieskrępowaną inwencja twórczą. Czas zaszaleć. To idealna rozrywka na typowo męski wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *