Nowy sposób na rezerwację przejazdów do Niemiec, Holandii, Austrii i innych krajów

Flotea to nowy sposób na zarezerwowanie bezpiecznego i komfortowego przejazdu busem lub autokarem. Dostępnych jest tysiące najlepszych ofert – zarówno do państw zagranicznych, jak i krajowych miast oraz wsi. Wykupienie podróży jest niezwykle proste i intuicyjne, a dodatkowo zajmuje kilka minut. Bardzo szybko znajdziesz interesujące Cię połączenie. Możesz nie tylko dokładnie określić miejsce wyjazdu, termin, punkt docelowy, ale również oczekiwania wobec pojazdu (klimatyzacja, wi-fi, toaleta, itd.) Nigdy wcześniej podróżowanie nie było tak przyjemne. Upoluj okazję i wyszukaj profesjonalny przewóz za najniższą cenę na rynku. Maksimum satysfakcji gwarantowane.

Poprzez Flotea.pl możesz podróżować nie tylko po Polsce. Dużym zainteresowaniem cieszą się busy do Niemiec, a także busy do Austrii. Wiele osób wyjeżdża tam w celach zarobkowych, więc ważnym aspektem jest, aby podróż była szybka, bezpieczna oraz tania. Korzystając z wyszukiwarki możesz bezproblemowo znaleźć przejazd, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapomnij o męczących i opóźniających się podróżach. Flotea pozwoli Ci dotrzeć na miejsce w najlepszych warunkach.

Zastanawiasz się jak skutecznie wyszukać połączenie? Dla przykładu – jeśli interesują Cię busy do Holandii, wystarczy, że wpiszesz miasto docelowe w wyszukiwarce umieszczonej na portalu. Musisz określić również termin wyjazdu. Zostaną przedstawione Ci najlepsze oferty, które spełniają Twoje wymagania. Zakup biletu jest bardzo prosty. Po kliknięciu w przycisk „Wybierz” przy konkretnej ofercie przejazdu, zostaniesz przekierowany na podstronę zawierającą formularz podróży oraz mapę. Po jego wypełnieniu należy dokonać płatności online. Nie zapomnij podać prawidłowego adresu e-mail, ponieważ to właśnie tam zostaną Ci przesłane szczegółowe informacje oraz gotowy bilet. Przesłany bilet posiada format PDF i nadaje się do wydrukowania. Podobnie wygląda zakup biletu door2door (od drzwi do drzwi). Wyjątkiem są dane podawane podczas wypełniania formularzu. W przypadku rezerwacji przejazdu w trybie door2door musisz dokładnie sprecyzować miejsce z którego odbierze Cię przewoźnik, a także adres punktu docelowego. Ważna jest nie tylko miejscowość, ale również ulica i numer budynku. W razie wątpliwości lub uwag możesz skorzystać z opcji prywatnej wiadomości do przewoźnika. Odpowie on na wszystkie Twoje zapytania w jak najkrótszym czasie.

Jesteś profesjonalnym przewoźnikiem i pragniesz udostępnić swoją ofertę na Flotea? Nic prostszego! Możesz dodać swoje trasy przejazdów całkowicie za darmo. Pamiętaj, aby dokładnie uzupełnić szczegóły na temat swojej oferty. Zamieść tam informacje na temat wyposażenia pojazdów, zdjęcia pojazdów, informacje dodatkowe. Nie zapomnij o regularnym aktualizowaniu kalendarza podróży, a także odpowiadaniu na zapytania pasażerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.