Rodzaje zakładów u bukmachera Betclic

[REKLAMA]

Betclic jest międzynarodowym bukmacherem o bardzo dobrej reputacji, który plasuje się w ścisłej czołówce polskiej stawki. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się rodzajom proponowanych przez Betlic zakładów i wspomnimy o jego niezwykle atrakcyjnym cashbacku, stanowiącym główny atut buka z perspektywy nowych graczy.

Zakłady bukmacherskie od Betclic – rodzaje dostępnych gier

Trzon oferty buka, podobnie jak w przypadku pozostałych działających na polskim rynku operatorów, stanowią oczywiście piłka nożna, siatkówka, tenis oraz koszykówka. Oprócz tego jednak bukmacher oddaje do dyspozycji typerów również szereg nieco mniej popularnych w kraju dyscyplin, wśród których nie brakuje m.in. hokeja, biatlonu, kolarstwa, żeglarstwa, żużla, Formuły 1, wyścigów NASCAR, baseballu, rugby, amerykańskiego i australijskiego futbolu, golfa, badmintona, krykieta, snookera, szachów czy boksu i innych sportów walki.

Istotne jest przy tym, że zakłady bukmacherskie od Betclic obstawiać można nie tylko w trybie przedmeczowym, ale również w formie zakładów live, gdzie druga z tych kategorii obejmuje oprócz dyscyplin najpopularniejszych także wiele ich wariantów bardziej niszowych.

Ofertę bukmachera wzbogacają też zakłady na e-sport, skoncentrowane m.in. na tytułach takich jak CS:GO, StarCraft2, LoL oraz Overwatch. Operator umożliwia ponadto grę osobom niezainteresowanym samym sportem. Specjalnie dla niech proponuje bowiem zakłady na wydarzenia społeczne oraz polityczne. Tym natomiast czego nie uświadczymy – przynajmniej póki co – w ofercie buka są sporty wirtualne.

Jeśli chodzi o zapewniane przez Betclic zakłady, dostępne są one w formie kuponów pojedynczych, kombinacyjnych oraz akumulowanych, przy stawce minimalnej wynoszącej 2 zł. Komfort ich obstawiania znacząco zwiększa sprawnie działające narzędzie cash out – kupony w Betclic można łatwo i na korzystnych warunkach zamykać oraz wypłacać przed ostatecznym zakończeniem określonego wydarzenia.

Betclic zakład bez ryzyka – najlepszy cashback na polskim rynku

Omawiając tematykę rodzajów zakładów dostępnych w Betclic, nie można zapominać o ich bardzo wyjątkowym, a przez to niezwykle silnie pożądanym przez graczy typie, którym jest zakład bez ryzyka. Ze względu na swoją atrakcyjność stanowi on główny atut, jaki oferuje ten operator swoim nowym klientom.

W Betclic zakład bez ryzyka wymaga wpisania kodu promocyjnego podczas rejestracji oraz zdeponowania pierwszej wpłaty. Jeśli wyniesie ona co najmniej 625 zł i tyle samo zostanie zainwestowane w pierwszy kupon, gracz w przypadku przegranej będzie mógł odebrać aż 550 zł. Różnica pomiędzy kwotą zainwestowaną a zwracaną wynika z 12% stawki podatku.

Kwestia podatku jest niestety pewnym mankamentem, jednak co do zasady dotyczy ona wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów. Tym, co stanowi natomiast cechę wyjątkową dla zakładu bez ryzyka Betclic jest brak jakichkolwiek ograniczeń związanych z pierwszym obstawianym przez typera zakładem. W ramach niego możesz obstawić dowolny (live lub przedmeczowy) kupon, na dowolne wydarzenie i po dowolnym kursie. Jeśli poniesiesz porażkę, na swojego konto bonusowe otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o wcześniej wspomniany podatek, bez względu na to, jakiego wydarzenia dotyczył Twój kupon. Jest to niezwykle atrakcyjna i rzadko stosowana praktyka wśród działających w Polsce operatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *