Wynajem lokalu biurowego – od dewelopera czy osoby prywatnej?

[REKLAMA]

Deweloperzy zajmują się budową nie tylko osiedli mieszkaniowych, lecz także nowoczesnych budynków komercyjnych. Szukasz lokalu pod biuro? Powierzchnię w dobrej lokalizacji możesz wynająć zarówno od osoby prywatnej, jak i dewelopera.

Działalność gospodarcza a biuro od dewelopera

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga dostępu do odpowiedniej powierzchni. Obok biura zlokalizowanego w prestiżowej lokalizacji, firmy potrzebują czasem dostępu do przestrzeni magazynowej. Jeżeli nie dysponujesz własnym lokalem, pozostaje Ci zakupić lub wynająć pomieszczenia dostosowane do prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej. Wynajmującym może być inna firma, osoba prywatna lub deweloper.

Powierzchnia biurowa do wynajęcia we Wrocławiu?

Ponieważ w stolicy Dolnego Śląska działa wielu deweloperów, biura są zlokalizowane w atrakcyjnych lokalizacjach. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na ofertę dewelopera? Powodów jest kilka:

  • to sposób, aby otrzymać klucze do biura mieszczącego się w nowym budownictwie, co pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne,
  • biura w nowym budownictwie nie wymagają remontów – będziesz mógł od razu rozpocząć prowadzenie firmy bez ponoszenia nakładów finansowych,
  • możesz liczyć na atrakcyjne położenie biura – deweloperzy kupują grunty pod kolejne inwestycje w dzielnicach, które cieszą się największą popularnością.

W przypadku prowadzenia firmy znaczenie ma także sposób rozliczenia wynajmu. W odróżnieniu od osoby fizycznej, deweloper wystawi fakturę VAT.

Gdzie szukać ofert?

Interesuje Cię powierzchnia biurowa do wynajęcia we Wrocławiu? Jeżeli zdecydowałeś się wynająć pomieszczenie od dewelopera, to atrakcyjnych ofert powinieneś szukać przede wszystkim na stronach internetowych poszczególnych firm.

Jednym z deweloperów, którzy udostępniają powierzchnię biurową do wynajęcia we Wrocławiu, jest Vantage Development S.A. Spółka ta oferuje biura w ramach następujących inwestycji: Login City, Delta 44 i Promenady Business Park. Szczególnie atrakcyjna jest ostatnia oferta – to kompleks pięciu budynków o łącznej powierzchni 90 000 m kw.

Ponieważ Promenady Business Park powstają w ramach inwestycji Promenady Wrocławie, to wynajmujący mogą liczyć także na:

  • wielu potencjalnych klientów – biura są zlokalizowane przy dużym, nowym osiedlu mieszkaniowym,
  • dobre oznakowanie lokali – ma to istotny wpływ na utrwalanie marki w świadomości konsumentów,
  • miejsca parkingowe dla siebie i swoich klientów.

Powierzchnia biurowa do wynajęcia we Wrocławiu? Jeżeli szukasz atrakcyjnie położonych biur w stolicy Dolnego Śląska, zapoznaj się z ofertą Vantage Development S.A. Wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu, pod adresem: https://vantage-sa.pl/inwestycje/biurowe.html.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *