Zarabianie przez Internet w dobie pandemii — programy partnerskie

[REKLAMA]

Ostatnie miesiące to nie tylko troska o własne zdrowie, ale i domowe finanse. Nie jest tajemnicą, że wielu Polaków z dnia na dzień utraciło swoje źródło utrzymania, niejednokrotnie jedyne w całej rodzinie. Stąd, jak przy każdym kryzysie, powracają pytania o dochód pasywny. Jedną z opcji, której przyjrzymy się bliżej, jest program partnerski.

Internet — nieograniczone źródło zarobkowania

Jak wspomnieliśmy w podtytule, Internet jest dziś niemal niczym nieograniczonym źródłem zarobkowania. Co oczywiste, dla wielu to również źródło dochodu pasywnego. Można pójść o krok dalej i stwierdzić, że wielokrotnie to jedyne źródło utrzymania, a zarobki — na przykład YouTube’rów — idą w dziesiątki tysięcy złotych.

Nie myśl jednak, że zaczniesz od razu zarabiać takie kokosy, ale oczywiście życzymy Ci tego z całego serca. Niemniej jednak przynajmniej kilkaset złotych w skali miesiąca jest już znacznie rzeczywistsze. Jeśli masz stronę czy bloga, choć nie ma takiego obowiązku, na pewno pomoże program partnerski. Sęk w tym, że jest dziś ich na tyle dużo, że nie łatwo znaleźć ten, który oferuje najatrakcyjniejsze warunki współpracy. Nie jesteśmy w stanie ocenić, czy to najlepszy program partnerski na rynku, ale mając do czynienia z wieloma takimi narzędziami do zarobkowania w Internecie, ten oceniamy bardzo wysoko.

O jaki program partnerski chodzi? Otóż w tym wpisie przyjrzymy się dochodowi pasywnemu na przykładzie programu partnerskiego LeadStar.

Czym jest LeadStar?

Jak podkreślają jego twórcy, pod czym my również możemy się podpisać obiema rękami, LeadStar to nowoczesny i jeden z najszybciej rozwijających się programów partnerskich na polskim rynku. Nic w tym dziwnego, jeśli spojrzymy na jego właściciela. To część Grupy AJA Media, która od 2015 roku zajmuje się marketingiem internetowym, choć doświadczenie jej pracowników jest znacznie większe.

Fakt, że LeadStar tworzą kreatywne osoby, które czerpią garściami z poprzednich tego typu projektów, z pewnością jest bezcenny. Dzięki temu udało się wyeliminować największe wady systemów partnerskich, wyciągając z nich to, co najlepsze.

Jak zarabiać na LeadStar?

Co najważniejsze, na LeadStar zarabiać może każdy, kto ukończył 18. rok życia. Możesz promować się przez stronę internetową, bloga, ale również media społecznościowe, fora czy e-maile. Nie bez znaczenia jest też zakres kategorii, w których znajdziesz reklamodawców z takich branż jak: zakupy, telekomunikacja, moda i uroda, RTV i AGD, motoryzacja, turystyka, suplementy, ubezpieczenia, konta osobiste, kredyty, oferty dla firm.

Jednak szerokie możliwości to tylko jedna z zalet. Poza tym masz tutaj możliwość negocjacji stawek, co w tego typu programach jest naprawdę rzadkie. W końcu nie musisz się obawiać o rozliczenia, ponieważ prowizję wypłacisz już od 1 zł i to w dowolnym momencie.

Jakby tego było mało, LeadStar automatycznie w ostatnim dniu każdego miesiąca zleci przelew środków, które zarobiłeś, a których jeszcze nie wypłaciłeś – na Twoje konto bankowe. Tym samym nie musisz nawet sprawdzać czy coś jest do wypłaty, ponieważ ten program partnerski zleci to automatycznie za Ciebie. Oczywiście mają też opcję przelewów ekspresowych, gdzie środki na Twoim koncie mogą zostać  zaksięgowane nawet po kwadransie od zlecenia wypłaty.

Pamiętaj też, że dodatkowe bonusy zgarniasz za akcje promocyjne (np. promocja urodzinowa, czarne piątki, bonusy miesięczne), a dodatkowe 5% otrzymasz od każdego poleconego partnera. Przez każdą taką akcję promocyjną możesz zwiększyć procent swojej prowizji, co przekłada się na wzrost Twoich zysków. Warto w związku z tym, abyś przyjrzał im się nieco bliżej i jeśli masz taką możliwość, korzystaj z dostępnych ofert bonusowych i promocyjnych.

Jak w związku z tym widzisz, platforma jest kompletna i daje ogromne możliwości dla każdego, kto ceni sobie zarabianie w Internecie przez programy partnerskie. Wypróbuj ten sposób na pozyskanie środków z tytułu dochodu pasywnego. Niczym nie ryzykujesz, a zyskać możesz naprawdę sporo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *