Dobra sala konferencyjna w województwie mazowieckim

[REKLAMA]

Jeśli zdecydowałeś się na spotkanie biznesowe poza biurem firmy, sala konferencyjna jest zawsze fantastyczną opcją. Niezależnie od tego, czy spotykasz się z potencjalnymi klientami, rozpoczynasz dzień budowania zespołu, czy po prostu potrzebujesz przestrzeni zewnętrznej do planowania pomysłów:  sale konferencyjne województwa mazowieckiego są idealnym wyborem! Zapoznamy Cię z ofertą dwóch dobrych sal konferencyjnych centralnej części Polski.

Hotel Lamberton Business & Conferences

To trzygwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym, położony na przedmieściach Warszawy z dogodnym dojazdem do centrum. Hotel Lamberton posiada przestrzeń eventowo-wystawienniczą o łącznej powierzchni około 1000m2, między innymi 11 pomieszczeniami służącymi jako sale konferencyjne. Największa sala konferencyjna zatem pozwala na konferencje, sympozja, szkolenia lub inne wydarzenia dla grup 300osobowych. Dla kameralnych spotkań zarezerwowane są mniejsze sale. Wszystkie posiadają niezbędny sprzęt audiowizualny i piękny wystrój. Po więcej informacji, zajrzyj na http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ .W hotelu działa restauracja, słynąca z miłej obsługi oraz dań dla najbardziej wymagających gości. Do dyspozycji gości Hotelu Lamberton oddaje 102 pokoje typu Standard, Family, Lux, Eccentric oraz apartamenty. Cały obiekt inspirowany jest unikalnym stylem Art Neuveau.

Hotel Pod Lasem w Chynowie

To kameralny hotel, wzniesiony w cichym miejscu w pobliżu lasu, oddalony 50km od zgiełku Warszawy. W obiekcie odbywają się liczne konferencje, szkolenia, imprezy i spotkania biznesowe, co umożliwiają świetnie wyposażone 4 sale konferencyjne. Największa sala konferencyjna (połączenie dwóch sal Księżycowej i  Słonecznej) w ustawieniu teatralnym pomieści do 230 osób. Na terenie hotelu znajduje się 30 miejsc noclegowych – 11 pokoi i apartament o wysokim standardzie. W ramach przerwy obiadowej, tutejsza restauracja poleca się do zakosztowania się w ich wyśmienitej staropolskiej i europejskiej kuchni.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i do odwiedzenia naszej strony w celu porównania ofert!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *