Podróżuj bezpiecznie z Wartą!

[REKLAMA]

Bywają takie sytuacje w życiu, że jesteśmy zmuszeni do wyjazdu za granicę. Nie ma tu znaczenia czy też chodzi o ewentualny pobyt w kontekście pracy zarobkowej lub też za sprawą prywatnych celów. Obecna sytuacja na świecie może narazić nas jednak na zachorowanie na koronawirusa. Noszenie maseczki dezynfekcja dłoni jest niewystarczająca. Warto bowiem mieć jeszcze inne instrumenty, które pozwolą nam się czuć pewniej. Jednym z tego rodzaju rozwiązań jest ubezpieczenie podróżne. Dlatego też podpowiadamy w dalszej części tekstu, gdzie można dostać produkt ubezpieczeniowy chroniący nas od następstw od koronawirusa!

Na rynku mamy szereg ubezpieczycieli, którzy w swoim pakiecie dysponują ubezpieczeniami turystycznymi. Chcąc mieć jednak pewność, że w jego skład wchodzi również ochrona przed Covid-19 powinniśmy pochylić się nad propozycją Warta travel . Jest to bowiem jeden z czołowych ubezpieczycieli na rynku. Do tego oferowany przez niego produkt jest dostosowany do aktualnie panującej na świecie sytuacji. Zatem dysponując taką polisę turystyczną, nie musimy się już obawiać żadnych zdarzeń losowych, kradzieży, ale i właśnie potencjalnych problemów zdrowotnych.

Ubezpieczenie turystyczne – oferta

Wybierając niniejszą polisę turystyczną do naszej dyspozycji, jest naprawdę szeroki wachlarz usług assistance. Bez względu na typ zdarzenia losowego, jakie nam się przytrafi to w jego zakresie mamy możliwość telefonicznego dostępu do pomocy medycznej przez 24/7. Do tego dostępny jest tu również transport do kraju po wyleczeniu. Jednak jest też możliwość wcześniejszego powrotu do kraju, jeśli pozwala na to sytuacja. Ubezpieczony ma prawo również oczekiwać na pokrycie kosztów rekonwalescencji i zakwaterowania na ten czas. Jest też możliwość przedłużyć dodatkowo ochronę o 48 godzin w ramach Assistance. Dotyczy to też zachorowania w czasie wakacyjnego pobytu na Covid-19. Takie osoby są również objęte pełną opieką medyczną w ramach ubezpieczenia. Warto też nadmienić, że przebywając na kwarantannie, można online dodatkowo przedłużyć na ten czas swoje ubezpieczenie. Warto jednak mieć świadomość, że jeżeli objawy choroby pojawią się dopiero w kraju, to wówczas polisa nie będzie obejmowała kosztów leczenia.
Dodatkowe opcje ubezpieczenia

Ubezpieczenie turystyczne Warta to nie tylko wszelkiego rodzaju ochrona powypadkowa, czy w razie nagłej choroby, bo jest to też zabezpieczenie w przypadku nasilenia się symptomów w przewlekłych schorzeniach. Nie występują tu jakiekolwiek obostrzenia, a zatem każdy może swobodnie o stan zdrowia. Zatem nikt z tego rodzaju ubezpieczeniem nie zostanie sam bez pomocy. Ubezpieczenie turystyczne Warta obejmuje również, OC w życiu prywatnym a do tego też ubezpieczenie bagażu.

Jakie elementy nie znajdziemy w ubezpieczeniu Warta travel?

Będąc zainteresowanym skorzystaniem z wykupienia niniejszego ubezpieczenia, powinniśmy mieć również świadomość tego, jakich kwestii ono nie obejmuje. Z tego rodzaju ubezpieczenia wykluczone są przypadki osób zawodowo uprawiających sport. Kolejnym wykluczeniem jest niemożność pokrycia w ramach pakietu kosztów leczenia na planowane wcześniej za granicą zabiegi.

Co z pracą zagranicą?

Oferta niniejszego ubezpieczenia turystycznego jak najbardziej powinna wchodzić w zakres zainteresowań osób wykonujących pracę za granicą w ramach tzw. pracy oddelegowanej. Już pakiet podstawowy ubezpieczenia gwarantuje opiekę większość zawodów. Jest to ubezpieczenie, które można wykupić na okres trwania delegacji. Możliwe jest to na maksymalnie 12 miesięcy.

Gdzie osoba zainteresowana może wykupić to ubezpieczenie turystyczne?

Możliwość wykupienia polisy nie należy do specjalnie skomplikowanych czynności. Wystarczy w zasadzie odwiedzić stronę https://ubezpieczenieturystyczne.online/, a następnie odnaleźć tam stosowny formularz. Wypełniając go, podajemy cel naszej podróży, zakres ochrony, czas wyjazdu i opłacamy je online. Wszelkie niezbędne dokumenty zostaną nam przekazane na adres e-mail. Warto nadmienić, że ubezpieczenie zawierane w kraju jest ważne od chwili jego zawarcia do końca ważności polisy. Z kolei będąc za granicą, to ochrona zaczyna działać od dnia kolejnego.

1 thought on “Podróżuj bezpiecznie z Wartą!”

  1. Zawsze, gdy gdzieś podróżujemy to trzeba mieć wykupione ubezpieczenie. Warto też wiedzieć, że jeśli lot zostanie odwołany, to możemy walczyć o odszkodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *