Praca jako sprzedawca u Dealera BMW

[REKLAMA]

Marka BMW to nie tylko samochody klasy premium, ale także dążenie do zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego inwestowania w pracowników, którzy, jak wierzymy, są najważniejszym czynnikiem w budowaniu jakości dobrej marki. Praca jako sprzedawca u Dealera BMW to możliwość wszechstronnego rozwoju swojej ścieżki zawodowej, realizacja pasji motoryzacyjnej oraz podwyższania standardów obsługi budujących najlepszą jakość.

W BMW od dawna głównym celem dalszych inwestycji jest zrównoważony rozwój, zarówno w zakresie obniżania kosztów produkcji, generowania zysków i przychodów, ale też odpowiedzialnego podejścia do każdego pracownika. Dzięki takiemu podejściu już od 1999 roku marka BMW znajduje się w indeksie zrównoważonego rozwoju Dow Jones, będącym najważniejszym światowym wyznacznikiem dla marek, jeśli chodzi o budowanie pozycji firmy odpowiedzialnej i rozwijającej się zgodnie z wyznacznikami zrównoważenia.  Wiemy, że za sukcesem marki i dużej firmy zawsze stoją ludzie.

Dlatego oferując pracę u Dealera BMW, proponujemy im możliwość uczestnictwa w kompleksowych szkoleniach rozwijających indywidualne pasje naszych pracowników i będących inwestycją w osiąganie przez nich kolejnych stopni zawodowych. Reagujemy na ludzkie potrzeby, wchodząc w dialog z indywidualnym pracownikiem i umożliwiając mu pracę pełną satysfakcji oraz wyzwań, zgodną z poszanowaniem praw człowieka i zwiększającą samoświadomość zatrudnianych przez nas osób. To oni stoją za międzynarodowym sukcesem i pozytywnym postrzeganiem naszej marki BMW.

http://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/doradca-ds-sprzedazy-samochodow/

 

1 thought on “Praca jako sprzedawca u Dealera BMW”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *