W jaki sposób kupić używane meble w stanie jak nowy?

[REKLAMA]

Co parę lat możemy chcieć zmienić meble na nowo i wtedy warto pamiętać o tym, żeby sprawdzić dokładnie, czy w ogóle nas na to stać. Nie wszyscy bowiem mają wystarczające pieniądze, by kupić nowe meble. Poza tym, gdy chcemy zakupić nowe meble do domu, może okazać się też tak, że będziemy chcieli je wymienić w zakładzie pracy. Wtedy można skorzystać z opcji jaką jest zakup mebli używanych.

Jak wygląda zakup mebli używanych?

Kupując meble używane należy zrobić dokładne rozeznanie, związane z tym, gdzie w ogóle warto je kupować. Na przykład, dobry rozwiązaniem jest decydowanie się na aukcje, takie jak Aukcje EFL.  Tam można bowiem wybrać meble w ramach leasingu. Te meble są prawie nieużywane, a ich data produkcji wskazuje na to, że mieszczą się w obecnie panujących trendach. Co najważniejsze, nie ma na nich praktycznie żadnych śladów użytkowania i zniszczenia. Na stronie można zapoznać się z ich danymi technicznymi, opisem, oraz zobaczyć ich wyraźne zdjęcia. Później następuje licytacja. Kiedy ją wygramy, to sprzęt zostaje nam przesłany. Wtedy też możemy cieszyć się dobrze umeblowanym domem lub biurem.

Popularna forma zakupu mebli

Zakup mebli w ramach leasingu jeszcze do niedawna nie był atrakcyjną formą transakcji. Natomiast, zalety leasingu są liczne i chociażby dlatego warto skorzystać z tej możliwości. Meble spłaca się w ratach leasingowych, co stanowi atrakcyjniejszy zakup aniżeli na standardowych aukcjach. Jest bowiem gwarancja na to, że meble leasingowe nie są zniszczone. Po spłacie leasingu można oddać meble, bądź zostawić je dla użytku prywatnego lub biurowego. Kiedy więc rzeczywiście nie dysponujemy zbyt dużymi nakładami finansowymi to powinniśmy się zdecydować na zakup mebli w ramach leasingu. Będzie to coś, co od razu poprawi nasze samopoczucie. Dom bądź zakład pracy będą świetnie wyposażone i nie będziemy musieli się przejmować o to, że meble nie pasują do całości. Na aukcjach wybór jest bowiem bardzo duży. Leasing do niedawna nie był chętnie wybierany, jednak teraz ludzie widzą, że naprawdę mogą niemało zyskać, decydując się na niego.

1 thought on “W jaki sposób kupić używane meble w stanie jak nowy?”

  1. Fają i bardzo ekonomiczną opcją jest zakup mało zniszczonych mebli i ich renowacja tanim kosztem. W ten sposób zyskałam nową komodę będącą częścią większego segmentu znalezionego pod blokiem, oczyszczonego i odmalowanego na biało. Satysfakcja tez ogromna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *