Wakacje first minute

Tegoroczny urlop spędziłeś w domu, obiecując sobie że kolejne wakacje na pewno będą lepsze? Marzy ci się podróż nad morze lub w góry, ale ceny ofert odstraszają? Jeśli chcesz zaoszczędzić, warto już teraz zaplanować przyszłoroczny wypoczynek. Wiele osób może stukać palcem w głowę, dziwiąc się że do wakacji jeszcze niecały rok. Tymczasem to jedna z najlepszych okazji, aby znacznie taniej zarezerwować wyjazd z biurem podróży czy na własną rękę zabukować hotel lub pensjonat.

First minut – oferta dla tych, którzy lubią mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Jest wiele korzyści z korzystania z takich ofert. Być może nie ma ich jeszcze tak wiele, jak tuż przed sezonem, ale można dzięki temu zyskać nawet do 20 procent niższej ceny. Wynika to z tego, że dla biura podróży taki klient jest bardzo cenny, gdyż wpłacając zaliczkę, zapewnia im dodatkowe źródło do obrotu pieniędzy na kolejne miesiące. Zniżka, którą otrzymał od biura podróży, wcale nie obciąża samego biura. Zostanie ona zrekompensowana wyższymi cenami w sezonie, za które zapłaci większość klientów.

Na oferty first minute można również liczyć, jeśli wakacje organizujesz na własną rękę, samodzielnie zamawiając noclegi. Korzystając z tak popularnych serwisów jak booking.com, również możesz przebierać pośród wielu ofert noclegowych, z terminem na lato 2017.

Na co zwrócić uwagę?

Planowanie wakacji z tak dużym wyprzedzeniem jest obarczone ryzykiem, że w razie jak się coś wydarzy, nie będziemy mogli wyjechać na urlop. Dobrze zatem wybierać oferty, które oferują nam możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji lub są objęte ubezpieczeniem od takich przypadków.

2 thoughts on “Wakacje first minute”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.