Zawody nieznane: Projekt Manager

[REKLAMA]

Project management to jedna z tych dziedzin, o której jeszcze parę lat temu słyszeli tylko nieliczni. Dziś z kolei bez pracy Projekt Managera, a więc precyzyjniej kierownika projektu, nie poradziłoby sobie większość firm, zwłaszcza w sektorze B2B. W związku z tym dobry Projekt Manager może liczyć na intratne stanowisko w Polsce i za granicą.

Szczególnie w drugim przypadku młodzi ludzie szukający sobie pracy na tym stanowisku, ale nie tylko, zainteresować się powinni Europejską Kartą Młodzieżową EURO26. Karta jest honorowana przez 36 krajów na Starym Kontynencie. To niemal nieograniczone możliwości poznawania świata i ludzi w Europie, która uprawnia również do tysięcy zniżek. To nie koniec, ponieważ program zawarty w Karcie to również kompleksowe ubezpieczenie, np. na czas pracy Projekt Managera nad zleconym projektem. Karta, o której więcej na stronie www.euro26.pl to również polisa na każdy inny wyjazd czy zagraniczne wakacje. Dzięki temu każda osoba w przedziale wiekowym od 5 do 30 lat ma zapewnione bezpieczeństwo i ochronę, a jednocześnie może korzystać ze zniżek.

Projekt Ekspert – warsztaty z zarządzania projektami

Co łączy zawód Projekt Managera oraz Kartę EURO26? Nie tylko ewentualna praca za granicą. Również warsztaty z zarządzania projektami Projekt Ekspert, których inicjatorem jest właśnie Karta EURO26.

Tegoroczny Projekt Ekspert będzie już III edycją tych warsztatów. Organizowane są one pod marką Project Management Day of Service, którą promuje Project Management for Change (pm4change). To organizacja z USA, która z powodzeniem wprowadziła podobną formułę w USA i Australii, a więc ma w tym ogromne doświadczenie, a to nie wszystko.

Co istotne, takie warsztaty, mimo iż uczestniczą w nich doświadczeni Project Managerowie, są bezpłatne. Wystarczy dodać, że prowadzący warsztaty to osoby współpracujące w przeszłości z takimi firmami jak PZU, Amica czy Google. W trosce o najwyższy poziom szkoleń prowadzący kładą nacisk na praktykę, do minimum ograniczając zajęcia teoretyczne. Między innymi dlatego uczestnicy warsztatów mają też możliwość pracy z własnym projektem.

Co dają warsztaty Project Ekspert?

Nie ulega wiec wątpliwości, że warsztaty Project Ekspert niosą w sobie mnóstwo korzyści. Co najważniejsze, uczestnicy takich szkoleń, które raz jeszcze pokreślmy, są darmowe, kształcą się pod okiem doświadczonych i najlepszych w swoim fachu Project Managerów. Bez wątpienia zdobyta w ten sposób wiedza to nowe umiejętności, które przydają się w pracy i dają szansę na awans lub lepiej płatne stanowisko w innej firmie. Zwłaszcza że warsztaty to indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wszyscy bez wyjątku otrzymują również certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Sam zawód Project Managera to natomiast nie tylko kolejne wyzwania i możliwość do podnoszenia swoich kwalifikacji, ale także dosyć wysokie zarobki. W zawodzie tym pracują kobiety i mężczyźni, a mediana pensji netto to blisko 4500 zł. Mając taki certyfikat, warto starać się o podwyżkę, ewentualnie poszukać sobie nowych wyzwań w innym przedsiębiorstwie, które potrzebuje takiego specjalisty.

1 thoughts on “Zawody nieznane: Projekt Manager”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *