Czy istnieje alternatywa dla chwilówek?

[REKLAMA]

Coraz więcej osób decyduje się na pożyczki prywatne od ludzi. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych chwilówek udzielanych przez parabanki.

Z rozwiązania tego mogą skorzystać wszystkie osoby, które poszukują alternatywy dla chwilówek. Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń. Każdy może taką pożyczkę wziąć. Najczęściej jednak na takie pożyczki prywatne od ludzi decydują się osoby, które mają problemy z uzyskaniem pożyczki lub nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej. Takie pożyczki prywatne od ludzi są dla nich szansą, aby pozyskać pieniądze, jakie są im potrzebne. Standardowe firmy pożyczkowe, oferując swoje produkty, dokładanie analizują zdolność kredytową oraz sprawdzają historię kredytową w BIK. Osoby prywatne zazwyczaj tego nie robią. Można u nich również wynegocjować dużo lepsze warunki, niż w firmie pożyczkowej.

 

Osoby, które decydują się na udzielanie prywatnej pożyczki, zdają sobie sprawę z tego, że osoby, którym jej udzielają mają kłopoty finansowe. Jednak za odpowiednią opłatą są w stanie pożyczyć im pieniądze bez zbędnych formalności. Zazwyczaj pieniądze pożyczone w taki sposób przeznaczone są na spłaty pozostałych zobowiązań wobec firm pożyczkowych, w których naliczane są odsetki od nieterminowej spłaty. Pożyczka od osoby prywatnej może być rozwiązaniem tego problemu i uporaniem się z kłopotami finansowymi, które od pewnego czasu narastały.

 

Trzeba jednak pamiętać, że pożyczki prywatne od ludzi wiążą się również z dodatkowymi kosztami. W końcu nowe zobowiązania również trzeba będzie spłacić. Należy również doliczyć koszty pokrycia całej transakcji. Oczywiście jednak lepiej mieć jedno zobowiązanie do spłaty, niż kilka. Dzięki temu, że z takiej pożyczki pospłaca się wszystkie długo w bankach, można będzie spokojnie zająć się spłatą zobowiązania u jednej osoby. Zazwyczaj nie ma problemu z dogadaniem się, aby dług został rozłożony na dogodne raty bez naliczania gigantycznych odsetek.

 

Warto skorzystać z tak dogodnej alternatywy. Można przetestować taki sposób pożyczania na stronie kokos.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *