Konto bankowe – poznaj zalety jego posiadania

[REKLAMA]

Posiadanie konta bankowego w dzisiejszych czasach jest niemalże oczywiste. Jeśli jednak jeszcze z jakichś powodów nie dołączyłeś do grona posiadaczy własnego konta, a darmowe konto jest dla ciebie jedynie kuszącą ofertą marketingową, koniecznie przeczytaj ten artykuł i pozbądź się wszelkich wątpliwości!

Nowy wymiar internetowych zakupów

Zakładając konto przez internet bądź w placówce bankowej zyskujesz wiele. Jedną z najważniejszych korzyści jest nowy wymiar zakupów internetowych. Obecnie większość z nas kupuje w internecie. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z szybkich płatności, najwyższa pora to zmienić! Nowoczesne konto osobiste umożliwi ci bowiem opłacenie zamówienia internetowego za pomocą zaledwie paru kliknięć. Nie musisz nawet siedzieć przed komputerem, bo za pomocą aplikacji swojego banku wygodnie zrobisz to także przez telefon. Raz na zawsze skończysz z płaceniem zamówień za pobraniem i szykowaniem odliczonej kwoty dla kuriera. Wygodniej zapłacisz także za codzienne przyjemności, takie jak obiad na wynos, pizza z dostawą czy fast food w piątkowy wieczór. Zapewnij sobie nowoczesną wygodę, załóż konto bankowe i przekonaj się, że warto korzystać z innowacyjnych udogodnień.

Obecnie w ofercie banków z powodzeniem z najdziesz darmowe konto bankowe. Wymówka opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów czy dodatkowej stawki za wykonanie przelewu internetowego nie jest już aktualna. Zanim założysz swoje pierwsze konto osobiste, przejrzyj najnowsze oferty bankowe, dopasuj konto do swoich potrzeb i przekonaj się, że darmowe konto bankowe jest w zasięgu twojej ręki!

Wygodne płatności i brak wiecznego szukania drobnych

Konto osobiste wraz z kartą debetową to także wygoda podczas stacjonarnych płatności. Większość klientów bankowości osobistej nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez „kawałku plastiku”, jakim jest karta do bankomatu. Szybkie płatności, nawet te za pomocą zbliżenia karty do terminala, szalenie ułatwiają codzienne zakupy. Co więcej, unikasz także kłopotliwego pośpiechu i szukania drobnych dla kasjerki, która akurat nie ma ci jak wydać. Nie obawiaj się o bezpieczeństwo – obecnie konto bankowe to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na przechowywanie pieniędzy, także swoich oszczędności.

Ku uciesze konsumentów w większości sklepów nie obowiązuje już reguła opłaty kartą po przekroczeniu narzuconego limitu transakcji. Możesz zapłacić zbliżeniowo lub tradycyjnie kartą nawet za bardzo drobne zakupy, nie martwiąc się, czy masz gotówkę w portfelu.

Pensja na koncie i automatyzacja zadań

Posiadanie konta osobistego i bycie klientem danego banku to także szereg możliwości, jeśli chodzi o organizację domowego budżetu i automatyzację zadań. Przykładowo: wybierając zlecenia stałe, unikasz comiesięcznych transakcji na dane konto, co ma miejsce m.in. przy opłatach za czynsz. Co więcej, w ofercie niektórych banków realizację zleceń stałych przy określonych wpływach na rachunek masz zupełnie za darmo. Zamiast tracić więc energię na realizację opłat, zautomatyzuj comiesięczne czynności i oszczędź tym samym swój czas!

Konto osobiste to również możliwość otrzymywania pensji prosto na rachunek bankowy, co stosowane jest już niemalże w każdej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *