Ruszyła akcja #chcętoprzeżyć, dzięki której możesz spełnić swoje marzenia.

[REKLAMA]

Masz marzenia? Świetnie, bo tak się składa, że jeden z serwisów prezentowych może je zrealizować zupełnie za darmo! Dowiedz się więcej o akcji #chcętoprzeżyć i spełniaj marzenia.

Serwis prezentowy Katalog Marzeń już od 7 lat pomaga swoim spełniać marzenia – od latania szybowcem, przez jazdę supersamochodami, po nurkowanie i paintball. W czerwcu tego roku ruszyli z fantastyczną akcją, którą można streścić w jednym zdaniu: „Spełniaj swoje marzenia, a my za to zapłacimy!”. Brzmi ciekawie?

Autorzy akcji są fanami myśli, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia i z takim założeniem poszukują młodych, kreatywnych i pełnych życia ludzi, którzy będą testować marzenia. Zupełnie bezpłatnie! Jeżeli więc jesteś aktywny, kochasz zdobywać nowe doświadczenia, żyjesz chwilą, chętnie kolekcjonujesz wspomnienia i chcesz się dzielić swoimi przeżyciami z innymi, ta akcja jest właśnie dla Ciebie.

Możliwe, że zastanawiasz się teraz, gdzie jest haczyk… Don’t worry! Nie ma haczyka, ale jest pewna trudność – musisz organizatorów przekonać, żeby właśnie Ciebie zaprosili do testowania marzeń. Ważna informacja jest taka, że liczba miejsc jest ograniczona – poszukiwanych jest 100 marzycieli z Warszawy, którzy spełnią przynajmniej jedno marzenie i zamieszczą relację z przeżytego marzenia w swoich kanałach mediów społecznościowych. Im fajniejsza relacja, tym większa szansa na dostanie się do kolejnego etapu, a musisz wiedzieć, że co etap to ciekawsza atrakcja do przetestowania.

Ciekawi Cię, jakie marzenia będą do realizacji? Okej, uchylimy rąbka tajemnicy, a Ty już teraz zacznij się zastanawiać, czy wolałbyś pojeździć gokartem czy przeżyć driftową przygodę, a może jednak chciałbyś wejść w świat wirtualnej rzeczywistości lub poznać wakeboarding? W kolejnych etapach będzie o niebo ciekawiej: lot w aerotunelu, kurs sushi, jazda Monster Truckiem, degustacja piwa i wiele innych atrakcji, których teraz nie będziemy zdradzać, bo jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. A gwarantujemy, że akcja zapowiada się naprawdę smakowicie! Osobiście chcielibyśmy dotrzeć do samego finału, bo tam czekają absolutnie ekstremalne atrakcje, a wśród nich m.in.: skok spadochronowy i lot balonem.

Mogłoby się wydawać, że testowanie marzeń za free samo w sobie jest nagrodą. I tak jest, jeżeli się zakwalifikujesz i będziesz przystępował do kolejnych etapów, możesz być pewien, że czeka Cię niezapomniana przygoda i masa świetnych wspomnień! Ale jest też nagroda główna – kompletny hit: roczny abonament do serwisu Katalog Marzeń o łącznej wartości 2 400 tys. złotych. Pomyśl, ile marzeń można za to zrealizować!

Spełnianie marzeń jest łatwiejsze niż Ci się zdaje. Chcesz się przekonać? Wpadnij na www.chcetoprzezyc.pl zarejestruj się i czekaj na odpowiedź organizatorów. Pamiętaj, że zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 czerwca, więc prędko prędzej, bo warto! Zamiast czekać aż Twoje marzenia same się spełnią, zacznij działać – to tylko kilka kliknięć myszką 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *